Kvůli epidemii COVID 19 mohou být objednávky zpracovány s mírným zpožděním.

vyhledat

Potřebujete pomoci? tel: 60636594
Potřebujete pomoci? tel: 60636594

Showing all 5 results

Seřazeno podle

Chante Clair Vetri čistič oken a skla 625 ml

65.00
(0 Reviews)
Prostředek zanechá plochu vždy beze šmouh se zářivým leskem. Chrání povlak skleněných povrchů před opětovným zašpiněním, prachem, kouřem a vznikem skvrn od kapek po dešti. (u oken). Výrobek má antistatický účinek. Po použití přípravku budou čištění povrchy chráněny po dobu 20 dní proti usazování prachu a nečistot. Po nanesení vyleštěte suchým hadrem do sucha. Výrobek je 100% ekologický, bez barviv. Návod k použití: Na znečištěný povrch nastříkat přímo ze vzdálenosti 20cm. Nechat působit, pak očistit dokonale vyleštit.   

Gold drop Window čistič na okna amoniak 750ml

36.00
(0 Reviews)
Vlastnosti:
  • Čistí a leští autoskla.
  • Díky kombinaci vhodně zvolených složek účinně odstraňuje i nejodolnější a zaschlou špínu, mastnotu a čištěný povrch zanechává lesklý i bez leštění.
  • Amoniak - kapalina ve svém složení obsahuje amoniak a alkohol
Návod k použití: Naneste na znečištěný povrch a vytřete až do úplného vysušení čištěné plochy. Uchovávejte mimo dosah dětí.

SEVEROCHEMA IRON ACTIVE PREMIUM 500 ml

41.00
(0 Reviews)
Vysoce účinný čistič oken a skleněných ploch se speciálními přísadami pro zesílení čisticího efektu. Výrobek je vhodné použít i k čištění zrcadel, skleněných částí nábytku a TV obrazovek. 

Sidolux čistič oken arktic 500ml nano co

49.00
(0 Reviews)
Přípravek na mytí skel, oken, zrcadel, obkladů. Díky Nano-částečkám se na čištěném povrchu vytváří vrstva, která omezuje usedání prachu a špíny a tak poskytuje povrchu samočistící vlastnosti. Optimální složení výrobku garantuje čistotu bez šmouh. Způsob použití: Rozprášíme prostředek přímo na sklo. Následně vytřeme čistým a suchým hadříkem.

Xanto Vamoosh čistící pěna na okna a sklo 660 ml

68.00
(0 Reviews)
Xanto čistící pěna/sprej na všechny skledněné povrchy a okna. Použití je velmi snadné, nádobku protřepejte a aplikujte ze vzdálenosti cca 20cm na požadovaný povrch. Neaplikujte na dřevo. Následně vyleštěte do vysokého lesku pomocí měkkého hadříku. Balení je pod stálým tlakem 660ML Nebezpečí: Nádobka je pod stálým tlakem: Zahřívání může způsobit výbuch. Chraňte před slunečním zářením. Nevystavujte teplotám vyšším 50 Stupňů Celsia, 5% obsahu je hořlavých. Nepropichujte ani nespalujte ani po použití. Chraňte před teplem, horkými povrchy, jiskrami, otevřeným ohněm a jinými zdroji zapálení. Zákaz kouření. Nestříkejte do otevřeného ohně nebo jiných zdrojů zapálení. Uchovávejte mimo dosah dětí. Používejte pouze podle návodu. Záměrné nesprávné použití a vdechování obsahu může být škodlivé nebo smrtelné. Prázdnou nádobku recyklujte.  

Back to Top
Product has been added to your cart