Kvůli epidemii COVID 19 mohou být objednávky zpracovány s mírným zpožděním.

vyhledat

Potřebujete pomoci? tel: 60636594
Potřebujete pomoci? tel: 60636594

Showing all 5 results

Seřazeno podle

HiPP POLÉVKY BIO Kuřecí s pšeničnou krupicí 190g C-83

59.00
(0 Reviews)
HiPP Polévky BIO jsou ideální pro rozšíření jídelníčku dítěte o zeleninu a maso. Maso je bohaté na bílkoviny a je zdrojem přírodního železa. Železo má klíčovou úlohu ve správné tvorbě krve. Začněte s malými porcemi, aby si dítě mohlo na nové chutě zvyknout. Proto je správnou volbou HiPP Polévka kuřecí s pšeničnou krupicí. Obsahuje lepek. bez přídavku soli obsahuje omega - 3 mastné kyseliny z BIO řepkového oleje, které jsou důležité pro vývoj mozku a nervových buněkbez přídavku barviv a konzervačních látekbez přídavku aromat, mléčné složky a zahušťovadel obsahuje lepek S omega 3 ? mastnými kyselinami Výrobek je určen pro děti od ukončeného 5. měsíce věku. Balení obsahuje 190 g.

HiPP POLÉVKY BIO Vývar s nudl. a krůtím m. 190g C-81

59.00
(0 Reviews)
HiPP Polévky BIO jsou ideální pro rozšíření jídelníčku dítěte o zeleninu a maso. Maso je bohaté na bílkoviny a je zdrojem přírodního železa. Železo má klíčovou úlohu ve správné tvorbě krve. Začněte s malými porcemi, aby si dítě mohlo na nové chutě zvyknout. Proto je správnou volbou HiPP Polévka vývar s nudlemi a krůtím masem. bez přídavku soli obsahuje omega-3 mastné kyseliny z BIO řepkového oleje,bez přídavku barviv a konzervačních látekbez přídavku aromat, mléčné složky a zahušťovadel suroviny z ekologického zemědělstvíobsahuje lepek Výrobek je určen pro děti od ukončeného 7. měsíce věku. Balení obsahuje 190 g.

HiPP POLÉVKY BIO Zeleninová s krůtím m. 190g C-95

59.00
(0 Reviews)
HiPP Polévky BIO jsou ideální pro rozšíření jídelníčku dítěte o zeleninu a maso. Maso je bohaté na bílkoviny a je zdrojem přírodního železa. Železo má klíčovou úlohu ve správné tvorbě krve. Začněte s malými porcemi, aby si dítě mohlo na nové chutě zvyknout. Proto je správnou volbou HiPP Polévka zeleninová s krůtím masem. bez přídavku soli obsahuje omega -3 mastné kyseliny z BIO řepkového oleje bez přídavku barviv a konzervačních látek bez přídavku aromat, mléčné složky a zahušťovadel bez lepku Přípravek je určen pro děti od ukončeného 4. měsíce věku. Balení obsahuje 190 g.

HiPP POLÉVKY BIO Zeleninová s kuřecím m. 190g C-79

59.00
(0 Reviews)
HiPP Polévky BIO jsou ideální pro rozšíření jídelníčku dítěte o zeleninu a maso. Maso je bohaté na bílkoviny a je zdrojem přírodního železa. Železo má klíčovou úlohu ve správné tvorbě krve. Začněte s malými porcemi, aby si dítě mohlo na nové chutě zvyknout. Proto je správnou volbou HiPP Polévka Zeleninová s kuřecím masem. bez přídavku soli obsahuje omega -3 mastné kyselinybez přídavku barviv a konzervačních látekbez přídavku aromat, mléčné složky a zahušťovadel bez lepku Výrobek je určen pro děti od ukončeného 5. měsíce věku. Balení obsahuje 190 g.

HiPP POLÉVKY BIO Zeleninová s telecím m. 190g C-105

59.00
(0 Reviews)
HiPP Polévky BIO jsou ideální pro rozšíření jídelníčku dítěte o zeleninu a maso. Maso je bohaté na bílkoviny a je zdrojem přírodního železa. Železo má klíčovou úlohu ve správné tvorbě krve. Začněte s malými porcemi, aby si dítě mohlo na nové chutě zvyknout. Proto je správnou volbou HiPP Polévka Zeleninová s telecím masem. bez přídavku soli obsahuje omega - 3 mastné kyseliny z BIO řepkového oleje bez přídavku barviv a konzervačních látek bez přídavku aromat, mléčné složky a zahušťovadel bez lepku Přípravek je určen pro děti od ukončeného 5. měsíce věku. Balení obsahuje 190 g.

Back to Top
Product has been added to your cart