Kvůli epidemii COVID 19 mohou být objednávky zpracovány s mírným zpožděním.

vyhledat

Potřebujete pomoci? tel: 60636594
Potřebujete pomoci? tel: 60636594

Bestsellers in E-shop | Zdravotnické potřeby | Zdravotnické pomůcky | Náplasti a krytí na rány

GÁZA SKLÁDANÁ KOMPRESY NESTERILNÍ STERILUX ES 7,5X7,5CM,8 VRSTEV,100KS

92.00
(0 Reviews)
Sterilux gáza komprese nesterilní je klasický kompres se založenými rohy vhodný ke všestrannému ošetření ran. Nejčastěji se používá při prvním ošetření znečištěných, infikovaných a secernujících ran, podobně jako tampon při operativních zákrocích. Díky založeným okrajům lze využít při vícenásobném rozevření ve větším rozměru, aniž by se vytvořily třepivé okraje. Gázy mají 8 vrstev a 17 vláken, v balení jsou ve velikosti 7,5 x 7,5 cm a balení obsahuje 100 ks.

MASTNÝ TYL S VASELINUM ALBUM 5X5CM,1KS

10.00
(0 Reviews)
Krytí sterilní-mastný tyl se používá u pacientů s kožní a lékovou přecitlivělostí, v chirurgické praxi k ošetření povrchových popálenin. Je vyroben z obvazové textilie S20, což je vysoce porézní hydrofobní obvaz z chemických vláken vhodný pro impregnaci léčiv v tekutém nebo masťovém základu. Obsahuje látku Vaselinum album, která je farmaceutickou pomocnou látkou. Je bílá, průsvitná a roztíratelná, bez zápachu a neobsahuje aktivní látky. Sterilizace probíhá gama zářením a výrobek je certifikován značkou CE.Balení obsahuje 1 ks o rozměru 5 x 5 cm.

URGO OPTISKIN Pooperační nápl.transp.5.3x8cm 10ks

99.00
(0 Reviews)
URGO OPTISKIN Pooperační náplast je sterilní poloprospustné transparentní krytí, přizpůsobivé, s vysokou kožní tolerancí. Tělo náplasti bylo navrženo speciálně k ochraně rány před vodou - umožňuje zejména koupání a sprchování.Balení obsahuje 10 ks náplastí. Rozměr náplasti je 5,3x8 cm.

FIXACE HYPOALERGENNÍ ELASTPORE 10CMX10M,PRODYŠNÁ,ELASTICKÁ,NETKANÝ TEXTIL,1KS

100.00
(0 Reviews)
Elastická fixační náplast Elastpore z netkaného textilu je vhodná pro celoplošnou fixaci obvazů na oblých a kónických částech těla. Náplast je měkká, jemná, propustná pro vzduch a vodní páry. Neabsorbuje rentgenové záření, a proto se nemusí při rentgenologických vyšetřeních odstraňovat.

Gáza kompr.nest.Sterilux ES 5x5cm/100ks 13vl8vrs

25.00
(0 Reviews)
Sterilux gáza komprese nesterilní je klasický kompres se založenými rohy vhodný ke všestrannému ošetření ran. Nejčastěji se používá při prvním ošetření znečištěných, infikovaných a secernujících ran, podobně jako tampon při operativních zákrocích. Díky založeným okrajům lze využít při vícenásobném rozevření ve větším rozměru, aniž by se vytvořily třepivé okraje.Gázy mají 8 vrstev a 13 vláken, v balení jsou ve velikosti 5 x 5 cm a balení obsahuje 100 ks.

Tyl mastný Lomatuell H 10x10cm 50ks

819.00
(0 Reviews)
Masťový tyl je určený k šetrnému ošetření povrchových ran. Tyl s velkými oky podporuje odvádění exsudátu. Bílá vazelína brání přilepení na ránu. Dále podporuje přirozený průběh hojení a poskytuje klid při hojení. Tyl je impregnovaný hydrofobním (vodu odpuzujícím) masťovým základem. Lze jej použít na místa po odběru kožních štěpů, na bércové vředy, na proleženiny, popáleniny, řezné rány a odřeniny.Balení obsahuje 50 ks o rozměrech 10x10 cm.

Rychloobvaz STERI*PORE 75x100mm/2ks Steriwund

15.00
(0 Reviews)
Rychloobvaz STERI-PORE je nesterilní krytí na rány s lepící plochou po obvodu. Vrstva savého polštářku zabraňuje slepení s ránou. Zaoblené rohy brání shrnutí netkaného textilu při delší aplikaci. Náplast je voděodolná, propustná pro vzduch i vodní páry. Je určena pro ošetření ran, ale také pro ošetření banálních poranění, např. v rámci první pomoci. Rozměry: 7,5x10 cm. Balení obsahuje 2 kusy.

Showing 1–12 of 259 results

Seřazeno podle

ACTISORB PLUS 25 KRYTÍ S AKTIVNÍM UHLÍM A STŘÍBREM 10,5X10,5CM,10KS V BALENÍ

1,049.00
(0 Reviews)
Actisorb Plus je krycí materiál s obsahem stříbra a s aktivním uhlím, který má antimikrobiální vlastnosti, zachycuje zápach a je určen k ochraně rány před infekcí. Obvaz je vhodný pro ošetřování infikovaných exsudujících ran, jako například bércových vředů, dekubitů, hlubokých ran, karcinomů a posttraumatických ran.Balení obsahuje 10 ks.

ADHESIVE REMOVER ODSTRAŇOVAČ STOMICKÉ PODLOŽKY, SPRAY, 50 ML, 1 KS

250.00
(0 Reviews)
B. Braun Adhezivní remover spray je odstraňovač náplastí ve spreji na silikonové bázi s mechanickým rozprašovačem. Použití je nebolestivé, účinné a nezanechává žádná rezidua. Sprej po aplikaci postupně uvolňuje stomickou pomůcku, kterou lze poté snadněji sundat.

Akutol sprej - mini 35 ml

119.00
(0 Reviews)
Akutol sprej se používá k rychlému ošetření odřenin a drobných povrchových poranění. Ránu zacelí plastickým filmem, který zabraňuje přístupu cizorodých látek z vnějšího prostředí a také dovoluje kůži dýchat. Voděodolný obvaz zabraňuje vypařování vlhkosti z pokožky. Zasychá do 2 minut. Transparentní. Po 3 - 4 dnech samovolně zmizí. Vhodný pro děti od 3 let a diabetiky. Objem 35 ml.

AQUACEL AG 5X5 CM, KRYTÍ S TECHNOLOGIÍ HYDROFIBER, 10 KS

623.00
(0 Reviews)
Sterilní krytí na rány ve formě netkaného polštářku nebo proužku složeného z hydrokoloidních vláken. Krytí reaguje s exsudátem rány a vytváří se gel, který podporuje vlhké prostředí v ráně a tím její optimální hojení. Krytí může zůstat na ráně až 7 dní.

AQUACEL AG FOAM ADHEZIVNÍ 10X10 CM, PĚNOVÉ KRYTÍ S TECHNOLOGIÍ HYDROFIBER A

1,697.00
(0 Reviews)
Aquacel Ag Foam je pěnové krytí se stříbrem k hojení ran s ochrannou krycí vrstvou. Hojivé náplasti se hodí na všechny typy ran (chronické, akutní, drobnější rány, menší odřeniny) - bércové vředy, defekty diabetické nohy, proleženiny a špatně se hojící zranění. Jedná se o adhezivní náplasti (s přilnavým okrajem).

AQUACEL AG FOAM NEADHEZIVNÍ 10X10 CM, PĚNOVÉ KRYTÍ S TECHNOLOGIÍ HYDROFIBER A

1,677.00
(0 Reviews)
Aquacel Ag Foam je pěnové krytí se stříbrem k hojení ran s ochrannou krycí vrstvou. Hojivé náplasti se hodí na všechny typy ran (chronické, akutní, drobnější rány, menší odřeniny) - bércové vředy, defekty diabetické nohy, proleženiny a špatně se hojící zranění. Jedná se o neadhezivní náplasti (bez přilnavého okraje).

AQUACEL AG FOAM NEADHEZIVNÍ 5X5 CM, PĚNOVÉ KRYTÍ S TECHNOLOGIÍ HYDROFIBER A SE

718.00
(0 Reviews)
Aquacel Ag Foam je pěnové krytí se stříbrem k hojení ran s ochrannou krycí vrstvou. Hojivé náplasti se hodí na všechny typy ran (chronické, akutní, drobnější rány, menší odřeniny) - bércové vředy, defekty diabetické nohy, proleženiny a špatně se hojící zranění. Jedná se o neadhezivní náplasti (bez přilnavého okraje).

AQUACEL FOAM NEADHEZIVNÍ 10X10 CM, PĚNOVÉ KRYTÍ, 10 KS

1,525.00
(0 Reviews)
Pěnové krytí neadhezivní. Krytí se skládá z vnější vrstvy vyrobené z polyuretanové folie, která nepropouští vodu, a vícevrstvého absorpčního polštářku.

AQVITOX FLOWFIBER AG 10X10CM,ANTIMIKROBIÁLNÍ SE STŘÍBREM,10KS

1,509.00
(0 Reviews)
Aqvitox Flowfiber AG je antimikrobiální krytí na rány se stříbrem a sterilní netkanou látkou, která je složená z Ca alginátu s vysokým obsahem manuronové kyseliny, CMC a komplexu stříbrných iontů a uvolňuje ionty stříbra v přítomnosti tekutiny v ráně. Jak se absorbuje tekutina z rány, krytí vytváří gel, který napomáhá autolytickému débridgementu při uchování vlhkého prostředí pro optimální hojení ran a umožňuje neporušené odstranění bez poškození hojivé tkáně. Krytí může také pomoci snížit zápach infikovaných ran díky jeho účinným antimikrobiálním vlastnostem. Je indikováno pro použití při léčbě následujících středně až silně erudujících ran v částečné až celé tloušťce pokožky: Pooperační rány, traumatické rány (dermální léze, traumatická poranění nebo řezy), vředy na nohou, tlakové vředy, diabetické vředy, štěpy a mateřské plochy, poranění tělesné dutiny, popáleniny povrchové a v částečné tloušťce. Balení obsahuje 10 ks ve velikosti 10x10 cm.

AQVITOX FLOWFIBER AG 5X5CM,ANTIMIKROBIÁLNÍ SE STŘÍBREM,10KS

619.00
(0 Reviews)
Antimikrobiální krytí na rány se stříbrem je sterilní netkaná látka složená z Ca alginátu s vysokým obsahem manuronové kyseliny, CMC a komplexu stříbrných iontů, která uvolňuje ionty stříbra v přítomnosti tekutiny v ráně. Jak se absorbuje tekutina z rány, krytí vytváří gel, který napomáhá autolytickému débridgementu při uchování vlhkého prostředí pro optimální hojení ran a umožňuje neporušené odstranění bez poškození hojivé tkáně. Stříbrné ionty uvolněné v přítomnosti exsudátu z rány jsou účinným animikrobiálním činidlem proti širokému spektru mikroorganismů, které jsou často spojeny s bakteriální kolonizací a infekcí ran, po dobu až sedmi (7) dní, což vychází z invitro testů. Krytí může také pomoci snížit zápach infikovaných ran díky jeho účinným antimikrobiálním vlastnostem. Je indikováno pro použití při léčbě následujících středně až silně erudujících ran v částečné až celé tloušťce pokožky: Pooperační rány, traumatické rány (dermální léze, traumatická poranění nebo řezy), vředy na nohou, tlakové vředy, diabetické vředy, štěpy a mateřské plochy, poranění tělesné dutiny, popáleniny povrchové a v částečné tloušťce. Obsah balení je 10 ks ve velikosti 5 x 5 cm.

CUTICELL CLASSIC 10CMX10CM NEADHERENTNÍ MASTNÝ TYL IMPREGNOVANÝ ČIS

78.00
(0 Reviews)
Cuticell Classic je sterilní krytí s mulem napuštěným parafinem, bez přítomnosti léčivých látek. Díky parafínové vrstvě má krytí Cuticell Classic ztišující účinek a je málo přilnavý. Používá se jako primární vrstva přímo přiléhající na ránu při ošetřování a léčbě secernujících ran jako např. u menších popálenin a opařenin, míst po odběru a transplantaci kožních štěpů.

CUTIMED SORBACT GEL 7,5XCMX15CM ANTIMIKROBIÁLNÍ KRYTÍ SORBACT S HYDROG

1,309.00
(0 Reviews)
Cutimed Sorbact gel s hydrogelem je určen k účinnému odstraňování bakterií a dalších mikroorganismů z kontaminovaných, kolonizovaných nebo infikovaných ran. Krytí je vyrobeno z acetátové tkaniny potažené dialkykarbomoylchloridem (DACC). Mechanismus účinku je založen na fyzikálním principu hydrofobní interakce. Krycí materiál Cutimed Sorbact gel lze použít u všech typů málo až středně intenzivně secernujících ran, které jsou kontaminované, kolonizované nebo infikované.

Back to Top
Product has been added to your cart