Kvůli epidemii COVID 19 mohou být objednávky zpracovány s mírným zpožděním.

vyhledat

Potřebujete pomoci? tel: 60636594
Potřebujete pomoci? tel: 60636594

Bestsellers in E-shop | Zdravotnické potřeby | Zdravotnické pomůcky | Náplasti a krytí na rány

Gáza kompr.ster.10x10cm/25x2 8vrst. Steriwund

95.00
(0 Reviews)
Gáza kompresní sterilní je vhodná k čištění ran a k zástavě krve všeobecně ve zdravotnictví. Gázy jsou vyrobeny ze 100% husté bavlny a utkány z bělených vláken v počtu 17 nití na čtvereční centimetr. Kompresy jsou 8-mi vrstvé se založenými okraji.Provedení gázy je 10x10 cm.Balení obsahuje 25x2 ks.

MEPORE 9X10 CM, 50 KS, SAMOLEPÍCÍ ABSORPČNÍ KRYTÍ, STERIL

457.00
(0 Reviews)
Náplast Mepore je prodyšné absorpční adhezivní krytí k ošetřování široké škály ran, např. chirurgické rány, řezné rány a odřeniny. Krytí jemně a bezpečně přilne ke kůži díky lepidlu na bázi vody, šetrnému ke kůži. Náplast je prodyšná, takže brání maceraci a pomáhá zachovat vlhké prostředí v ráně. Snadno odstranitelný ochranný papír je aseptický a materiál náplasti je poddajný a pružný, takže umožňuje volný pohyb. Balení obsahuje 50 kusů o velikosti 9x10 cm.

MEPILEX BORDER LITE 10X10 CM, 5 KS, TENKÉ SAMOLEPÍCÍ ABSORPČNÍ PĚNOVÉ

849.00
(0 Reviews)
Tenké pěnové krytí s technologií Safetac, které slouží k vytvoření optimálních podmínek hojení v slabě až silně exsudujících ranách či akutních nebo chronických poraněních, jako jsou diabetické nebo pooperační rány. Krytí minimalizuje bolest i poškození rány nebo kůže během výměny krytí.

Tampón z gázy stáč.nester.Linon 12x12/100ks Batist

85.00
(0 Reviews)
Tampon Batist je bělená hydrofilní gáza stočená do tvaru vejce, vyrobená ze 100% bavlny, tkaná s hustotou 17 vláken/cm2. Tampony jsou pevné a spolehlivé při použití. Nesterilní verze, balení obsahuje 100 ks o rozměrech 12x12 cm.

KRYTÍ ALGINÁTOVÉ SE STŘÍBREM SUPRASORB A+AG 5X5CM,10KS

607.00
(0 Reviews)
Obvaz z přírodních alginátových vláken s vysokou absorpční schopností. Vhodný pro redukci mikrobů u silně secernujících ran pomocí účinku kalciumalginátu a stříbra. Bakterie jsou uzavřeny do gelu a zničeny.

FIXACE HYPOALERGENNÍ SUPRASORB F 10CMX1M,ROLE,NESTER.POLYURETANOVÁ MEMBRÁNA,1KS

188.00
(0 Reviews)
Fóliové transparentní krytí nesterilní. Polyuretanová fólie je prodyšná, flexibilní a podporuje hojení rány ve vlhkém prostředí výměnou plynů a tepla. Suprasorb F odpuzuje tekutiny a chrání ránu nebo místo punkce proti osídlení bakteriemi z vnějšku.

HYALO4 SILICONE ADHESIVE BORDER LITE FOAM DRESSING 10 X 10 CM ODLEHČENÉ ADHEZIVNÍ PĚNOVÉ KRYTÍ SE SILIKONEM A LE

1,259.00
(0 Reviews)
Hyalo4 Silicone Adhesive Border Lite Foam Dressing 10 x 10 cm silikonové adhezivní pěnové krytí s okraji je sterilní krytí ran, které je měkké, tenké a diskrétní a přizpůsobuje se anatomickému tvaru. Krytí je prodyšné a zlepšuje hojení ran s nízkou mírou či žádnou exsudací. Krytí se snadno snímá a zajišťuje šetrné, ale bezpečné přilnutí k pokožce s minimálním strhnutím epidermy a bolestivostí při sejmutí. Krytí pomáhá minimalizovat maceraci a poškození okolní pokožky. Perforovaná silikonová vrstva, která je ve styku s kůží, napomáhá atraumatickému sejmutí, umožňuje absorpci exsudátu a zabraňuje tvorbě granulační tkáně v krytí. Odlehčené silikonové adhezivní krytí s okraji lze během aplikace přesunout nebo během nošení přizvednout kvůli kontrole stavu. Produkt je indikován pro použití u těchto ran: proleženiny, diabetické vředy, žilní a arteriální vředy dolních končetin (včetně vředů na chodidlech), žilní a arteriální vředy dolních končetin (včetně vředů na chodidlech), pooperační chirurgické rány, traumatické rány (včetně lacerací, odřenin, roztržení kůže a puchýřů), povrchové popáleniny a popáleniny druhého stupně, kůže poškozená zářením. Krytí lze použít na křehkou pokožku a je vhodná k použití pod kompresní bandáží. Balení obsahuje 10 ks.

Showing 1–12 of 259 results

Seřazeno podle

ACTISORB PLUS 25 KRYTÍ S AKTIVNÍM UHLÍM A STŘÍBREM 10,5X10,5CM,10KS V BALENÍ

1,049.00
(0 Reviews)
Actisorb Plus je krycí materiál s obsahem stříbra a s aktivním uhlím, který má antimikrobiální vlastnosti, zachycuje zápach a je určen k ochraně rány před infekcí. Obvaz je vhodný pro ošetřování infikovaných exsudujících ran, jako například bércových vředů, dekubitů, hlubokých ran, karcinomů a posttraumatických ran.Balení obsahuje 10 ks.

ADHESIVE REMOVER ODSTRAŇOVAČ STOMICKÉ PODLOŽKY, SPRAY, 50 ML, 1 KS

250.00
(0 Reviews)
B. Braun Adhezivní remover spray je odstraňovač náplastí ve spreji na silikonové bázi s mechanickým rozprašovačem. Použití je nebolestivé, účinné a nezanechává žádná rezidua. Sprej po aplikaci postupně uvolňuje stomickou pomůcku, kterou lze poté snadněji sundat.

Akutol sprej - mini 35 ml

119.00
(0 Reviews)
Akutol sprej se používá k rychlému ošetření odřenin a drobných povrchových poranění. Ránu zacelí plastickým filmem, který zabraňuje přístupu cizorodých látek z vnějšího prostředí a také dovoluje kůži dýchat. Voděodolný obvaz zabraňuje vypařování vlhkosti z pokožky. Zasychá do 2 minut. Transparentní. Po 3 - 4 dnech samovolně zmizí. Vhodný pro děti od 3 let a diabetiky. Objem 35 ml.

AQUACEL AG 5X5 CM, KRYTÍ S TECHNOLOGIÍ HYDROFIBER, 10 KS

623.00
(0 Reviews)
Sterilní krytí na rány ve formě netkaného polštářku nebo proužku složeného z hydrokoloidních vláken. Krytí reaguje s exsudátem rány a vytváří se gel, který podporuje vlhké prostředí v ráně a tím její optimální hojení. Krytí může zůstat na ráně až 7 dní.

AQUACEL AG FOAM ADHEZIVNÍ 10X10 CM, PĚNOVÉ KRYTÍ S TECHNOLOGIÍ HYDROFIBER A

1,697.00
(0 Reviews)
Aquacel Ag Foam je pěnové krytí se stříbrem k hojení ran s ochrannou krycí vrstvou. Hojivé náplasti se hodí na všechny typy ran (chronické, akutní, drobnější rány, menší odřeniny) - bércové vředy, defekty diabetické nohy, proleženiny a špatně se hojící zranění. Jedná se o adhezivní náplasti (s přilnavým okrajem).

AQUACEL AG FOAM NEADHEZIVNÍ 10X10 CM, PĚNOVÉ KRYTÍ S TECHNOLOGIÍ HYDROFIBER A

1,677.00
(0 Reviews)
Aquacel Ag Foam je pěnové krytí se stříbrem k hojení ran s ochrannou krycí vrstvou. Hojivé náplasti se hodí na všechny typy ran (chronické, akutní, drobnější rány, menší odřeniny) - bércové vředy, defekty diabetické nohy, proleženiny a špatně se hojící zranění. Jedná se o neadhezivní náplasti (bez přilnavého okraje).

AQUACEL AG FOAM NEADHEZIVNÍ 5X5 CM, PĚNOVÉ KRYTÍ S TECHNOLOGIÍ HYDROFIBER A SE

718.00
(0 Reviews)
Aquacel Ag Foam je pěnové krytí se stříbrem k hojení ran s ochrannou krycí vrstvou. Hojivé náplasti se hodí na všechny typy ran (chronické, akutní, drobnější rány, menší odřeniny) - bércové vředy, defekty diabetické nohy, proleženiny a špatně se hojící zranění. Jedná se o neadhezivní náplasti (bez přilnavého okraje).

AQUACEL FOAM NEADHEZIVNÍ 10X10 CM, PĚNOVÉ KRYTÍ, 10 KS

1,525.00
(0 Reviews)
Pěnové krytí neadhezivní. Krytí se skládá z vnější vrstvy vyrobené z polyuretanové folie, která nepropouští vodu, a vícevrstvého absorpčního polštářku.

AQVITOX FLOWFIBER AG 10X10CM,ANTIMIKROBIÁLNÍ SE STŘÍBREM,10KS

1,509.00
(0 Reviews)
Aqvitox Flowfiber AG je antimikrobiální krytí na rány se stříbrem a sterilní netkanou látkou, která je složená z Ca alginátu s vysokým obsahem manuronové kyseliny, CMC a komplexu stříbrných iontů a uvolňuje ionty stříbra v přítomnosti tekutiny v ráně. Jak se absorbuje tekutina z rány, krytí vytváří gel, který napomáhá autolytickému débridgementu při uchování vlhkého prostředí pro optimální hojení ran a umožňuje neporušené odstranění bez poškození hojivé tkáně. Krytí může také pomoci snížit zápach infikovaných ran díky jeho účinným antimikrobiálním vlastnostem. Je indikováno pro použití při léčbě následujících středně až silně erudujících ran v částečné až celé tloušťce pokožky: Pooperační rány, traumatické rány (dermální léze, traumatická poranění nebo řezy), vředy na nohou, tlakové vředy, diabetické vředy, štěpy a mateřské plochy, poranění tělesné dutiny, popáleniny povrchové a v částečné tloušťce. Balení obsahuje 10 ks ve velikosti 10x10 cm.

AQVITOX FLOWFIBER AG 5X5CM,ANTIMIKROBIÁLNÍ SE STŘÍBREM,10KS

619.00
(0 Reviews)
Antimikrobiální krytí na rány se stříbrem je sterilní netkaná látka složená z Ca alginátu s vysokým obsahem manuronové kyseliny, CMC a komplexu stříbrných iontů, která uvolňuje ionty stříbra v přítomnosti tekutiny v ráně. Jak se absorbuje tekutina z rány, krytí vytváří gel, který napomáhá autolytickému débridgementu při uchování vlhkého prostředí pro optimální hojení ran a umožňuje neporušené odstranění bez poškození hojivé tkáně. Stříbrné ionty uvolněné v přítomnosti exsudátu z rány jsou účinným animikrobiálním činidlem proti širokému spektru mikroorganismů, které jsou často spojeny s bakteriální kolonizací a infekcí ran, po dobu až sedmi (7) dní, což vychází z invitro testů. Krytí může také pomoci snížit zápach infikovaných ran díky jeho účinným antimikrobiálním vlastnostem. Je indikováno pro použití při léčbě následujících středně až silně erudujících ran v částečné až celé tloušťce pokožky: Pooperační rány, traumatické rány (dermální léze, traumatická poranění nebo řezy), vředy na nohou, tlakové vředy, diabetické vředy, štěpy a mateřské plochy, poranění tělesné dutiny, popáleniny povrchové a v částečné tloušťce. Obsah balení je 10 ks ve velikosti 5 x 5 cm.

CUTICELL CLASSIC 10CMX10CM NEADHERENTNÍ MASTNÝ TYL IMPREGNOVANÝ ČIS

78.00
(0 Reviews)
Cuticell Classic je sterilní krytí s mulem napuštěným parafinem, bez přítomnosti léčivých látek. Díky parafínové vrstvě má krytí Cuticell Classic ztišující účinek a je málo přilnavý. Používá se jako primární vrstva přímo přiléhající na ránu při ošetřování a léčbě secernujících ran jako např. u menších popálenin a opařenin, míst po odběru a transplantaci kožních štěpů.

CUTIMED SORBACT GEL 7,5XCMX15CM ANTIMIKROBIÁLNÍ KRYTÍ SORBACT S HYDROG

1,309.00
(0 Reviews)
Cutimed Sorbact gel s hydrogelem je určen k účinnému odstraňování bakterií a dalších mikroorganismů z kontaminovaných, kolonizovaných nebo infikovaných ran. Krytí je vyrobeno z acetátové tkaniny potažené dialkykarbomoylchloridem (DACC). Mechanismus účinku je založen na fyzikálním principu hydrofobní interakce. Krycí materiál Cutimed Sorbact gel lze použít u všech typů málo až středně intenzivně secernujících ran, které jsou kontaminované, kolonizované nebo infikované.

Back to Top
Product has been added to your cart