Kvůli epidemii COVID 19 mohou být objednávky zpracovány s mírným zpožděním.

vyhledat

Potřebujete pomoci? tel: 60636594
Potřebujete pomoci? tel: 60636594

Showing 1–12 of 13 results

Seřazeno podle

Nivea Men gel na vlasy 150ml matný vzhled

99.00
(0 Reviews)
Vlastnosti:
 • díky speciální textuře vytvoříte účes snadno a rychle
 • má dlouhou výdrž a přirozeně matný vzhled
 • neslepuje vlasy a snadno se vymývá
 • obsahuje vit. E, který chrání vlasy před volnými radikály
Použití: Gel naneste do dlaní a pomocí prstů vetřete do mokrých nebo suchých vlasů a vytvořte požadovaný účes.

Novak's International Minuet Salon lak na vlasy Extra 265 ml

48.00
(0 Reviews)
Minuet Salon lak na vlasy Extra obsahuje Pro-vitamin B5, který dodává vlasu pevnost a způsobuje zvětšení jeho objemu a lesku. Je vhodný pro normální vlasy a pro každodenní péči. Má jemné rozprašování a parfemaci, nezatěžuje vlasy, nelepí a nezanechává šupinky při opakovaném použití, velmi lehce se vyčesává. Je extra silně tužící.Varování Extrémně hořlavý aerosol. Nádobka je pod tlakem: nevystavujte slunečnímu záření a teplotám nad 50 °C. Ani vyprázdněnou nádobku neprorážejte a nevhazujte do ohně. Nestříkejte do otevřeného ohně nebo na žhavé předměty. Uchovávejte mimo dosah zdrojů zapálení - Zákaz kouření. Uchovávejte mimo dosah dětí. Používejte pouze dle pokynů pro aplikaci. Používejte pouze v dobře větraných prostorách. Nestříkejte do očí.  

Novak's International Minuet Salon lak na vlasy Extra 625 ml

104.00
(0 Reviews)
Minuet Salon Professional. Salónní lak na vlasy Extra tužící s Pro Vitaminem B5. Vlasům dodá lesk, pevnost a objem. Pro dlouhodobě stálý tvar a objem se silnou fixací. Pro všechny typy vlasů.  • Ultimativní pevnost účesu při každodenním použití
 • Složení testováno pro salónní kvalitu
 • Obsahuje Pro-Vitamín B5 pro zdravé vlasy
 • Nyní s UV Filtrem pro ochranu před slunečním zářením
 • Snadná aplikace a vyčesávání beze zbytku Použití:
Nastříkejte na vlasy ze vzdálenosti 30 cm.
 • NEBEZPEČÍ. Extrémě hořlavý aerosol. Tlakový obal: Nebezpečí výbuchu při zahřátí. Chraňte před teplem, jiskrami, otevřeným plamenem, horkými povrchy.
 • Zákaz kouření. Nestříkejte do ohně nebo jiných zdrojů zapálení. Tlakový obal: nepropichujte nebo nespalujte ani po použití. Chraňte před slunečním záření.
Nevystavujte teplotě přesahující 50°C/122°F. Uchovávejte mimo dosah dětí

Novak's International Minuet Salon lak na vlasy Extra 75 ml

28.00
(0 Reviews)
Minuet Salon lak na vlasy Extra obsahuje Pro-vitamin B5, který dodává vlasu pevnost a způsobuje zvětšení jeho objemu a lesku. Je vhodný pro normální vlasy a pro každodenní péči. Má jemné rozprašování a parfemaci, nezatěžuje vlasy, nelepí a nezanechává šupinky při opakovaném použití, velmi lehce se vyčesává. Je extra silně tužící. Distributor: NOVAK´S International s.r.o.

Novak's International Minuet Salon tužidlo na vlasy Extra 225 ml

42.00
(0 Reviews)
Minuet Salon tužidlo na vlasy Extra je profesionální kadeřnické pěnové tužidlo extra silně tužící. Je speciálně určené k vytvoření požadovaného účesu a objemu na dlouhou dobu. Pro-vitamin B5 zajistí hladkost, přirozenost a lesk vlasů, snižuje intenzitu tvorby mazu a tím snižuje maštění vlasů. Tužidlo dodá Vašim vlasům objem a zajistí dlouhotrvající tvar účesu. Neslepuje ani nezatěžuje vlasy, snadno se vyčesává. Nebezpečí. Extrémně hořlavý aerosol. Nádobka je pod tlakem: nevystavujte slunečnímu záření a teplotám nad 50 °C. Ani vyprázdněnou nádobku neprorážejte a nevhazujte do ohně. Nestříkejte do otevřeného ohně nebo na žhavé předměty. Uchovávejte mimo dosah zdrojů zapálení - Zákaz kouření. Uchovávejte mimo dosah dětí. Používejte pouze dle pokynů pro aplikaci. Používejte pouze v dobře větraných prostorách. Nestříkejte do očí. Výrobce: Statestrong Group Distributor: NOVAK´S International s.r.o.

Novak's International Nova B5 lak na vlasy Extra 450 ml

75.00
(0 Reviews)
Nova B5 lak na vlasy extra silně tužící .Tímto silně tužícím lakem na vlasy v okamžiku dosáhnete požadovaného vzhledu, lak dodá účesu více pevnosti a pomůže udržet jeho tvar. Zachová tvar účesu po celý den. Vlasy budou lesklé, hebké a pružné. Neslepuje vlasy, snadno se vyčesává, nedráždí pokožku hlavy.
 • TIP: Pokud si přejete extra objem, pozvedněte každou loknu a aplikujte lak ze spodu. Pro fixaci do výšky vyčesávaných účesů stříkejte na vlasy shora. Takto můžete účes znovu lehce upravit.
 • Distributor: NOVAK´S International s.r.o.

Novak's International Nova B5 lak na vlasy Natural 250 ml

53.00
(0 Reviews)
Nova B5 lak na vlasy Natural 250ml: Tímto silně tužícím lakem na vlasy v okamžiku dosáhnete požadovaného vzhledu, lak dodá účesu více pevnosti a pomůže udržet jeho tvar. Zachová tvar účesu po celý den. Vlasy budou lesklé, hebké a pružné. Neslepuje vlasy, snadno se vyčesává, nedráždí pokožku hlavy.Varování: Extrémně hořlavý aerosol. Nádobka je pod tlakem: nevystavujte slunečnímu záření a teplotám nad 50 °C. Ani vyprázdněnou nádobku neprorážejte a nevhazujte do ohně. Nestříkejte do otevřeného ohně nebo na žhavé předměty. Uchovávejte mimo dosah zdrojů zapálení - Zákaz kouření. Uchovávejte mimo dosah dětí. Používejte pouze dle pokynů pro aplikaci. Používejte pouze v dobře větraných prostorách. Nestříkejte do očí.Distributor: NOVAK´S International s.r.o.

Novak's International Nova B5 lak na vlasy Natural 450 ml

75.00
(0 Reviews)
 • Nova B5 lak na vlasy extra silně tužící.Tímto silně tužícím lakem na vlasy v okamžiku dosáhnete požadovaného vzhledu. Lak dodá účesu více pevnosti a pomůže udržet jeho tvar. Zachová tvar účesu po celý den. Vlasy budou lesklé, hebké a pružné. Neslepuje vlasy, snadno se vyčesává, nedráždí pokožku hlavy.
 • TIP: Pokud si přejete extra objem, pozvedněte každou loknu a aplikujte lak ze spodu. Pro fixaci do výšky vyčesávaných účesů stříkejte na vlasy shora. Takto můžete účes znovu lehce upravit.

Novak's International Nova B5 lak na vlasy Ultra 450 ml

75.00
(0 Reviews)
Nova B5 lak na vlasy Ultra. Tímto silně tužícím lakem na vlasy v okamžiku dosáhnete požadovaného vzhledu, lak dodá účesu více pevnosti a pomůže udržet jeho tvar. Zachová tvar účesu po celý den. Vlasy budou lesklé, hebké a pružné. Neslepuje vlasy, snadno se vyčesává, nedráždí pokožku hlavy.
 • TIP: Pokud si přejete extra objem, pozvedněte každou loknu a aplikujte lak ze spodu. Pro fixaci do výšky vyčesávaných účesů stříkejte na vlasy shora. Takto můžete účes znovu lehce upravit.
 • Výrobce: McBride International
 • Distributor: NOVAK´S International s.r.o.

Novak's International Nova B5 tužidlo Ultra 200 ml

45.00
(0 Reviews)
Nova B5 tužidlo na vlasy Ultra je profesionální kadeřnické pěnové tužidlo extra silně tužící. Je speciálně určené k vytvoření požadovaného účesu a objemu na dlouhou dobu.

Novak's International Sportstar modelovací jíl na vlasy 50 ml

44.00
(0 Reviews)
Sportstar modelovací jíl na vlasy 50 ml Modelovací jíl na vlasy váš účes pozvedne na novou úroveň. Stačí troška produktu a vymodelujete přesně takový účes, jaký budete chtít! Jíl vašim vlasům dodá přirozeně matný vzhled. - matný vzhled vlasů - snadná aplikace - účes, který vydrží Použití: Naneste produkt na suché či vlhké vlasy. Poté vymodelujte účes dle vašich představ. Množství: 50 ml Značka: Sportstar Distribuce: NOVAK’S International, s.r.o.

Novak's International Sportstar modelovací pasta na vlasy 50 ml

44.00
(0 Reviews)
Sporstar modelovací pasta na vlasy 50 ml Modelovací pasta na vlasy váš účes pozvedne na novou úroveň. Stačí troška produktu a vymodelujete přesně takový účes, jaký budete chtít! Mrkněte i na další přípravky z řady Sporstar na vlasy – máme ještě modelovací jíl a vosk. - přirozený vzhled účesu - snadná aplikace - účes, který vydrží Použití: Naneste produkt na suché či vlhké vlasy. Poté vymodelujte účes dle vašich představ. Množství: 50 ml Značka: Sportstar Distribuce: NOVAK’S International, s.r.o.

Back to Top
Product has been added to your cart