Kvůli epidemii COVID 19 mohou být objednávky zpracovány s mírným zpožděním.

vyhledat

Potřebujete pomoci? tel: 60636594
Potřebujete pomoci? tel: 60636594

Bestsellers in Heureka.cz | Kosmetika a zdraví | Zdraví | Zdravotní potřeby | Obvazové mateirály

OBINADLO ELASTICKÉ IDEALAST-HAFT SAMOLEPÍCÍ 8CMX4M,KOMPRESIVNÍ,KRÁTKÝ TAH,1KS

94.00
(0 Reviews)
Idealast-half je trvale elastické krátkotažné obinadlo s kohezivním účinkem, určené k profylaxi a doléčení žilního onemocnění. Obinadlo je určeno k profylaxi a doléčení žilního onemocnění. Lze ho použít jako podpůrný a odlehčovací obvaz při poškození pohybového aparátu i jako sportovní bandáž, jako kompresivní obvaz na rány a k připevnění dlah. Je ideální pro středně silnou kompresi. Toto obinadlo je vysoce prodyšné a lze jej sterilizovat. Je vyrobeno z bavlny (80 %), polyamidových a elastanových vláken. Rozměry obinadla jsou 8 cm x 4 m.

OBINADLO PRUŽNÉ HADICOVÉ PRUBAN VEL.10 1M,HRUDNÍK,STEHNO,100MM,1KS

32.00
(0 Reviews)
Vysoce elastický síťový obvaz Pruban v hadicovém provedení se širokými oky je určený k rychlé fixaci krytí ran na kterémkoliv místě těla. Obvaz zajišťuje pevné fixování ran i při extrémních pohybech, přizpůsobuje se tvaru těla - neškrtí, netvoří záhyby, nevytahuje se. Dobře se snáší s pokožkou a při výměně krytí se nemusí odstraňovat. Obvaz je možno vyvářet a sterilizovat, nepoškozují jej tuky, masti ani pot.Velikost č. 10 je vhodná na hrudník a stehno.

OBINADLO PRUŽNÉ HADICOVÉ SÍŤOVÉ TG-FIX E TRUP,4M,1KS

100.00
(0 Reviews)
Vysoce elastický síťový tubulární obvaz. Určen k jednoduché a rychlé fixaci všech druhů krytí ran.

OBINADLO PRUŽNÉ HADICOVÉ PRUBAN VEL.2 1M,JEDEN A VÍCE PRSTŮ,15MM,1KS

16.00
(0 Reviews)
Vysoce elastický síťový obvaz Pruban v hadicovém provedení se širokými oky je určený k rychlé fixaci krytí ran na kterémkoliv místě těla. Obvaz zajišťuje pevné fixování ran i při extrémních pohybech, přizpůsobuje se tvaru těla - neškrtí, netvoří záhyby, nevytahuje se. Dobře se snáší s pokožkou a při výměně krytí se nemusí odstraňovat. Obvaz je možno vyvářet a sterilizovat, nepoškozují jej tuky, masti ani pot.Velikost č. 2 je vhodná pro jeden a více prstů.

OBINADLO HYDROFILNÍ ELASTICKÉ 12CMX4M,1KS

22.00
(0 Reviews)
Hydrofilní sterilní obinadlo elastické k fixaci krytí ran a fixaci obvazů. Obinadlo je elastické, lehké a prodyšné a lze jej použít na všechny části těla.Obinadlo má rozměry 12 cm x 4 m.

OBINADLO ELASTICKÉ ROSIDAL K,8CMX5M KOMPRESIVNÍ S KRÁTKÝM TAHEM,22201,1KS

119.00
(0 Reviews)
Obinadlo krátký tah, pro tlakové, podpůrné a odlehčovací obvazy. Je vhodné při edémech, k profilaxi a terapii kontuzí, distorzí, poranění šlach a luxací, při žilní nedostatečnosti.

OBINADLO HYDROFILNÍ PLETENÉ STERILNÍ 8CMX5M,V NAPNUTÉM STAVU,1KS - II. jakost

9.00
(0 Reviews)
Sterilní, hydrofilní, pletené obinadlo Hartmann je vhodné k fixaci krytí ran.Balení obsahuje obinadlo o rozměrech 8 cm x 5 m.

Showing 1–12 of 80 results

Seřazeno podle

Achilon - obinadlo pod sádru 80 rež

69.00
(0 Reviews)
Achilon obinadla jsou určena k použití ve zdravotnictví jako bavlněný návlek pod sádrový obvaz. Velikost 80 má rozměry 5m x 6,5 cm.

Batist obinadlo elastické Universal 10cmx5m 1ks

19.00
(0 Reviews)
Universal je elastické krepové obinadlo s tažností cca 110% vyrobené z měkké tkaniny, s vysokým podílem přírodních bavlněných vláken, které vytváří střední kompresi. Ta zajišťuje výbornou snášenlivost, nedráždí pokožku, jednotlivé vrstvy jsou dobře přilnavé na sebe. Díky jeho mimořádné roztažnosti se obinadlo dobře přizpůsobí všem tvarům těla a obvaz trvale sedí, nesklouzává.

FiXAplast obinadlo škrtící pryžové Esch. 60x1250mm

25.00
(0 Reviews)
Škrtící pryžové obinadlo s vysokou elasticitou patří do programu první pomoci. Obinadlo je vhodné pro zdravotní personál při odběrech krve, případně při aplikaci první pomoci při stavění krve. Velikost škrtidla je 60 mm x 1250 mm.

FIXAtape Stretch samofixační obinadlo 2.5x450cm

29.00
(0 Reviews)
Fixatape Stretch je samofixační kompresní elastické obinadlo k univerzálnímu použití. Neobsahuje latex.Balení obsahuje obinadlo o velikosti 2,5 x 450 cm.

Hartmann OBINADLO ELASTICKÉ IDEAL NEO 10CMX5M,KRÁTKOTAŽNÉ,1KS

33.00
(0 Reviews)
Pružné pletené obinadlo s krátkotažným efektem pro kompresivní terapii je vhodné k ošetřování akutních a chronických onemocnění žilního a lymfatického systému u mobilních a imobilních pacientů.

Lenkelast obinadlo elastické střední tah 6cm x 5m / 1 ks

26.00
(0 Reviews)
Elastické přilnavé obinadlo Lenkelast se středním tahem je vhodné ke každodennímu použití. Obinaldo se přizpůsobí tvaru těla a je vhodné na ošetření ran, dlahování a jako opora při zmírnění tlaku na mírnou kompresi.Velikost obinadla je 6 cm x 5 m.

Lenkideal obinadlo elastické krátký tah 12cm x 5m/1 ks

49.00
(0 Reviews)
Obinadlo Lenkideal je vhodné ke komprimující fixaci krytí ran, k aplikaci masťových obvazů, ke kompresi končetin ve flebologii, k profylaxi trombózy před, během i po operaci, pro podporu a odlehčení při distorzích a kontuzích, pro sportovní bandáže, k léčbě zánětů šlachových pochev a k fixaci dlah.Trvale elastické obinadlo s krátkým tahem, roztažnost cca 90 %.

MATOPAT MATOLAST OBINADLO ELASTICKÉ FIXAČNÍ 10CMX4M,1KS

11.00
(0 Reviews)
Elastické tkané obinadlo se svorkou s dlouhou tažností. Obinadlo umožňuje fixovat krycí obvazy na končetinách nad klouby a i na kónických částech těla.Obinadlo má velikost 4m x 10cm.

MATOPAT MATOLAST OBINADLO ELASTICKÉ FIXAČNÍ 12CMX4M,1KS

13.00
(0 Reviews)
Elastické tkané obinadlo se svorkou s dlouhou tažností. Obinadlo umožňuje fixovat krycí obvazy na končetinách nad klouby a i na kónických částech těla. Obinadlo má velikost 4m x 12cm.

MATOPAT MATOLAST OBINADLO ELASTICKÉ FIXAČNÍ 15CMX4M,1KS

14.00
(0 Reviews)
Elastické tkané obinadlo se svorkou s dlouhou tažností. Obinadlo umožňuje fixovat krycí obvazy na končetinách nad klouby a i na kónických částech těla. Obinadlo má velikost 4m x 15cm.

MATOPAT MATOLAST OBINADLO ELASTICKÉ FIXAČNÍ 6CMX4M,1KS

10.00
(0 Reviews)
Elastické tkané obinadlo se svorkou s dlouhou tažností. Obinadlo umožňuje fixovat krycí obvazy na končetinách nad klouby a i na kónických částech těla.Obinadlo má velikost 4m x 6cm.

MATOPAT MATOLAST OBINADLO ELASTICKÉ FIXAČNÍ 8CMX4M,1KS

11.00
(0 Reviews)
Elastické tkané obinadlo se svorkou s dlouhou tažností. Obinadlo umožňuje fixovat krycí obvazy na končetinách nad klouby a i na kónických částech těla. Obinadlo má velikost 4m x 8cm.

Back to Top
Product has been added to your cart