Kvůli epidemii COVID 19 mohou být objednávky zpracovány s mírným zpožděním.

vyhledat

Potřebujete pomoci? tel: 60636594
Potřebujete pomoci? tel: 60636594

Bestsellers in Heureka.cz | Kosmetika a zdraví | Zdraví | Zdravotní potřeby | Obvazové mateirály

OBINADLO ELASTICKÉ FIXAČNÍ PEHA FIX 10CMX4M,V NAPN.STAVU,20KS

185.00
(0 Reviews)
Obin.elast.fix.Peha-fix je superelastické fixační obinadlo.Je jemné a prodyšné. Používá se k fixacím všeho druhu, obzvlášť v oblasti kloubů a na kónických a oblých částech těla. Nesterilní.Peha-fix se nezařezává, nenarušuje krevní oběh a nebrání v pohybu kloubů.Rozměr obinadla je 10cmx4m.Balení obsahuje 20 ks.

OBINADLO ELASTICKÉ FIXAČNÍ SAMODRŽÍCÍ PEHA-HAFT 8CMX4M,V NAPNUTÉM STAVU,1KS

36.00
(0 Reviews)
Peha-haft elastické fixační obinadlo bez latexu bylo vyvinuto pro osoby náchylné k alergiím a osoby alergické na latex. Používá se k fixaci obvazů všeho druhu především na kloubech a oblých či kónických částech těla, k upevnění polstrovaných materiálů, kanyl apod., dále pro podpůrné a kompresivní obvazy.Neuvolňuje se, nedochází k posunu. Není potřeba konečné upevnění, přilne samo na sebe, nelepí se na pokožku, vlasy ani oděv. Velmi dobrá prodyšnost, dobrá savost. Krepová vazba a mikrobodová latexová impregnace vytváří dvojnásobný kohezivní efekt.

OBINADLO ELASTICKÉ UNIVERSÁLNÍ LENKELAST 15CMX5M V NATAŽENÉM STAVU,STŘEDNÍ TAH,JEDNOTLIVĚ B

47.00
(0 Reviews)
Elastické obinadlo, střední tah. Rozměr 14 cm x 5 m. Ke komprimující fixaci krytí ran, ke kompresi končetin, jako podpůrný nebo odlehčující obvaz.

OBINADLO ELASTICKÉ FIXAČNÍ PEHA FIX 12CMX4M,V NAPN.STAVU JEDNOTL.V CELOFÁNU,1KS

18.00
(0 Reviews)
Obin.elast.fix.Peha-fix je superelastické fixační obinadlo.Je jemné a prodyšné. Používá se k fixacím všeho druhu, obzvlášť v oblasti kloubů a na kónických a oblých částech těla. Nesterilní.Peha-fix se nezařezává, nenarušuje krevní oběh a nebrání v pohybu kloubů.Rozměr obinadla je 12cmx4m.Balení obsahuje 1 ks.

OBINADLO ELASTICKÉ ROSIDAL K,6CMX5M KOMPRESIVNÍ S KRÁTKÝM TAHEM,22200,1KS

89.00
(0 Reviews)
Obinadlo elast. Rosidal K je obinadlo s krátkým tahem.Používá se k silné kompresi (např. ve flebologii), ke znehybnění částí těla, pro oporu a odlehčení v traumatologii a ve sportovním lékařství a k fixaci obvazů.Je podélně elastické (cca 90 %) a prodyšné. Má textilní elasticitu díky krouceným osnovním nitím, drsnou strukturu tkaniny, tkané okraje a krémovou barvu.Rozměry jsou 6cmx5m.Balení obsahuje 1 ks.

OBINADLO PRUŽNÉ HADICOVÉ SÍŤOVÉ TG-FIX C NOHA,4M,1KS

58.00
(0 Reviews)
Elastický síťový tubulární obvaz. Určen k jednoduché a rychlé fixaci všech druhů krytí ran.

OBINADLO ELASTICKÉ FIXA CREP 8CMX4M,TAŽNOST 160%,1KS

6.00
(0 Reviews)
Obinadlo fixační Fixa-Crep je vysoce elastické fixační obinadlo s jemnou pórovitou strukturou a tažností cca 100%. Lze ho aplikovat bez opakovaných otáček, rychle a jednoduše na všechny části těla. Je lehké a prodyšné. Nezařezává se, nesklouzává, nenarušuje krevní oběh a nebrání v pohybu kloubů. Zaručuje vysokou elasticitu i při delším používání.1 ks o rozměrech 8cmx4m.

Showing 1–12 of 80 results

Seřazeno podle

Achilon - obinadlo pod sádru 80 rež

69.00
(0 Reviews)
Achilon obinadla jsou určena k použití ve zdravotnictví jako bavlněný návlek pod sádrový obvaz. Velikost 80 má rozměry 5m x 6,5 cm.

Batist obinadlo elastické Universal 10cmx5m 1ks

19.00
(0 Reviews)
Universal je elastické krepové obinadlo s tažností cca 110% vyrobené z měkké tkaniny, s vysokým podílem přírodních bavlněných vláken, které vytváří střední kompresi. Ta zajišťuje výbornou snášenlivost, nedráždí pokožku, jednotlivé vrstvy jsou dobře přilnavé na sebe. Díky jeho mimořádné roztažnosti se obinadlo dobře přizpůsobí všem tvarům těla a obvaz trvale sedí, nesklouzává.

FiXAplast obinadlo škrtící pryžové Esch. 60x1250mm

25.00
(0 Reviews)
Škrtící pryžové obinadlo s vysokou elasticitou patří do programu první pomoci. Obinadlo je vhodné pro zdravotní personál při odběrech krve, případně při aplikaci první pomoci při stavění krve. Velikost škrtidla je 60 mm x 1250 mm.

FIXAtape Stretch samofixační obinadlo 2.5x450cm

29.00
(0 Reviews)
Fixatape Stretch je samofixační kompresní elastické obinadlo k univerzálnímu použití. Neobsahuje latex.Balení obsahuje obinadlo o velikosti 2,5 x 450 cm.

Hartmann OBINADLO ELASTICKÉ IDEAL NEO 10CMX5M,KRÁTKOTAŽNÉ,1KS

33.00
(0 Reviews)
Pružné pletené obinadlo s krátkotažným efektem pro kompresivní terapii je vhodné k ošetřování akutních a chronických onemocnění žilního a lymfatického systému u mobilních a imobilních pacientů.

Lenkelast obinadlo elastické střední tah 6cm x 5m / 1 ks

26.00
(0 Reviews)
Elastické přilnavé obinadlo Lenkelast se středním tahem je vhodné ke každodennímu použití. Obinaldo se přizpůsobí tvaru těla a je vhodné na ošetření ran, dlahování a jako opora při zmírnění tlaku na mírnou kompresi.Velikost obinadla je 6 cm x 5 m.

Lenkideal obinadlo elastické krátký tah 12cm x 5m/1 ks

49.00
(0 Reviews)
Obinadlo Lenkideal je vhodné ke komprimující fixaci krytí ran, k aplikaci masťových obvazů, ke kompresi končetin ve flebologii, k profylaxi trombózy před, během i po operaci, pro podporu a odlehčení při distorzích a kontuzích, pro sportovní bandáže, k léčbě zánětů šlachových pochev a k fixaci dlah.Trvale elastické obinadlo s krátkým tahem, roztažnost cca 90 %.

MATOPAT MATOLAST OBINADLO ELASTICKÉ FIXAČNÍ 10CMX4M,1KS

11.00
(0 Reviews)
Elastické tkané obinadlo se svorkou s dlouhou tažností. Obinadlo umožňuje fixovat krycí obvazy na končetinách nad klouby a i na kónických částech těla.Obinadlo má velikost 4m x 10cm.

MATOPAT MATOLAST OBINADLO ELASTICKÉ FIXAČNÍ 12CMX4M,1KS

13.00
(0 Reviews)
Elastické tkané obinadlo se svorkou s dlouhou tažností. Obinadlo umožňuje fixovat krycí obvazy na končetinách nad klouby a i na kónických částech těla. Obinadlo má velikost 4m x 12cm.

MATOPAT MATOLAST OBINADLO ELASTICKÉ FIXAČNÍ 15CMX4M,1KS

14.00
(0 Reviews)
Elastické tkané obinadlo se svorkou s dlouhou tažností. Obinadlo umožňuje fixovat krycí obvazy na končetinách nad klouby a i na kónických částech těla. Obinadlo má velikost 4m x 15cm.

MATOPAT MATOLAST OBINADLO ELASTICKÉ FIXAČNÍ 6CMX4M,1KS

10.00
(0 Reviews)
Elastické tkané obinadlo se svorkou s dlouhou tažností. Obinadlo umožňuje fixovat krycí obvazy na končetinách nad klouby a i na kónických částech těla.Obinadlo má velikost 4m x 6cm.

MATOPAT MATOLAST OBINADLO ELASTICKÉ FIXAČNÍ 8CMX4M,1KS

11.00
(0 Reviews)
Elastické tkané obinadlo se svorkou s dlouhou tažností. Obinadlo umožňuje fixovat krycí obvazy na končetinách nad klouby a i na kónických částech těla. Obinadlo má velikost 4m x 8cm.

Back to Top
Product has been added to your cart