Kvůli epidemii COVID 19 mohou být objednávky zpracovány s mírným zpožděním.

vyhledat

Potřebujete pomoci? tel: 60636594
Potřebujete pomoci? tel: 60636594

Bestsellers in Multivitamíny

QUANTUM Imunita+ Forte 42 složek tbl.90+30 BIO-Ph.

229.00
(0 Reviews)
QUANTUM Imunita plus obsahuje 42 složek od vitamínu A až po železo. Dodává vitamíny, minerály, stopové prvky a přírodní extrakty. Echinacea a ženšen podporují imunitní systém. Biotin přispívá k udržení normálního stavu vlasů, pokožky a sliznic. Draslík přispívá k udržení normálního krevního tlaku. Hořčík a draslík přispívá k normální činnosti nervové soustavy, psychické činnosti a činnosti svalů. Cholin přispívá k normálnímu trávení, k udržení normální činnosti jater, metabolismu homocysteinu a lipidů. Chrom přispívá k udržení normální hladiny glukózy v krvi. Jód přispívá k normální tvorbě hormonů štítné žlázy a k normální činnosti štítné žlázy. Mangan, vitamin E a selen přispívají k ochraně buněk před oxidativním stresem. Měď přispívá k normální pigmentaci vlasů a pokožky. Vápník, vitamin D a fosfor je potřebný pro udržení normálního stavu kostí a zubů. Vitamin A přispívá k udržení normálního stavu zraku, pokožky a sliznic. Vitamin B1 přispívá k normální činnosti srdce. Vitamin B2 přispívá k udržení normálních červených krvinek. Vitamin B6 a fosfor přispívají k normálnímu energetickému metabolismu. Vitamin B12, měď a selen přispívají k normální funkci imunitního systému. Vitamin Ca vitamin B5 přispívají k snížení míry únavy a vyčerpání. Vitamin K přispívá k normální srážlivosti krve. Zinek přispívá k udržení normálního stavu kostí, vlasů, nehtů, pokožky a zraku. Železo přispívá k normální tvorbě červených krvinek a hemoglobinu. Balení obsahuje 120 tablet. Produkt není určen dětem do 3 let. Není vhodný pro těhotné a kojící ženy.

ADVANCE Multi40 pro muže cps. 90

325.00
(0 Reviews)
ADVANCE Multi40 pro muže je doplněk stravy obsahující unikátní kombinaci 40 aktivních látek - rostlinných extraktů, vitamínů, minerálů a stopových prvků pro maximální synergický efekt. Pygeum africanum podporuje normální funkci prostaty. Maca a ženšen podporují vytrvalost a fyzický výkon. Zinek přispívá k udržení normální hladiny testosteronu v krvi. Guarana podporuje fyzickou i psychickou vitalitu a energii. Zelený čaj, česnek a vitamin B1 přispívají k normální činnosti srdce. Vitamín B6, vitamín C a zinek podporují správnou funkci imunitního systému. Vitamín E a vitamín C jsou silné antioxidanty, které pomáhají chránit buňky před oxidativním stresem. Česnek a zelený čaj podporují udržení normální hladiny cholesterolu. Ginkgo podporuje kognitivní funkce včetně paměti. Extrakt z borůvek přispívá k normálnímu stavu zraku. Vitamín C přispívá k normální tvorbě kolagenu pro normální funkci kostí a kloubních chrupavek. Balení obsahuje 90 kapslí.

LIVSANE Šumivé tablety Multivitamín pro děti 20 ks

89.00
(0 Reviews)
LIVSANE Multivitamin pro děti je doplněk stravy ve formě šumivých tablet s příchutí tropického ovoce. Obsahuje vitamíny A, C, D, E, vitamíny skupiny B, vápník, železo a jód. Vitaminy A, C, B6 a D podporují normální funkce imunitního systému. Vitaminy C, D, B1, B2, B6, biotin, niacin, kyselina pantotenová a jód přispívají k udržení normální funkce energetického metabolismu. Vitamin D je důležitý pro normální růst a vývoj kostí u dětí. Jód přispívá k normálnímu růstu dětí. Železo přispívá k normálním rozpoznávacím funkcím, k normální tvorbě červených krvinek a hemoglobinu, k normálnímu přenosu kyslíku v těle a k normální funkci imunitního systému. Neobsahuje lepek a laktózu. Vhodné pro vegetariány, bez přidaného cukru. Balení obsahuje 20 tablet.

Multivitamin-minerál ženšen a echinacea tbl.100

315.00
(0 Reviews)
Doplněk stravy multivitamín L.A.Product je obohacen o minerály, sibiřský ženšen, echinaceu, stopové prvky a další důležité látky. Je tak organismu velmi prospěšný a přispívá k normální funkci imunitního systému.

Vivil Multivitamín citr+meduňka 8vit.bez cukru 60g

39.00
(0 Reviews)
Vivil Multivitamínové dropsy s příchutí citrónu a meduňky představují doplněk stravy bez cukru, který je obohacen o osm velmi důležitých vitamínů. Balení obsahuje 80 g.

Multivitamin Centrum Silver 50+ pro ženy 30tbl

289.00
(0 Reviews)
Centrum Silver 50 plus pro ženy je doplněk stravy se speciálně vyváženým složením pro ženy nad 50 let, které chtějí žít svůj život naplno. Obsahuje vitamin D - 600 IU (mezinárodních jednotek) v denní dávce - vitamin D přispívá k normálnímu vstřebávání/využití vápníku a fosforu a k udržení normálního stavu kostí. Obsahuje vitamin B6, který přispívá k regulaci hormonální aktivity. Vápník, vitaminu D a vitamin K přispívají k udržení normálního stavu kostí. Vitaminy skupiny B (B1, B2, B6, B12), železo, mangan, hořčík a fosfor přispívají k normálnímu energetickému metabolismu. Železo přispívá v těle k normálnímu přenosu kyslíku a měď přispívá k normálnímu přenosu železa v těle. Vitaminy B2, B6, B12, kyselina pantotenová a kyselina listová přispívají ke snížení míry únavy a vyčerpání. Vitamin C přispívá k normální tvorbě kolagenu pro normální funkci kůže a kostí. Přípravek Centrum Silver 50 plus pro ženy je bez cukru a je vhodný pro osoby s nesnášenlivostí lepku. Balení obsahuje 30 tablet.

Macík - Pektinové multivitaminy pro děti 90ks

135.00
(0 Reviews)
Multivitaminy Macík jsou vhodné pro děti od 3 roků ale i pro dospělé. Jedná se doplněk stravy s obsahem Pektinu. Veganský produkt, bez lepku, mléka a živočišných produktů. Pektin přispívá k udržení správné hladiny cholesterolu v krvi a přispívá k snížení nárůstu glukózy v krvi po jídle. Vitamín B12 přispívá ke správnému fungování imunitního a nervového systému, přispívá ke normálnímu fungování psychiky a tvorbě červených krvinek. Kyselina pantotenová  přispívá ke normální látkové výměně, důležité pro tvorbu energie, snižuje únavu a vyčerpání a podporuje duševní výkonnost. Vitamín E  chrání buňky před oxidačním stresem. Vitamín D přispívá k udržení normálního stavu kostí a normální hladiny vápníku v krvi. Vitamín A přispívá k udržení normálního zraku, zdravých sliznic a pokožky, má úlohu v procese specializaci buněk. Vitamín B6 přispívá k normální regulaci hormonální činnosti, přispívá k normální látkové přeměně bílkovin a glykogenu. Biotin přispívá k udržení normálního stavu vlasů a pokožky, přispívá k látkové přeměně makronutrientů. Balení obsahuje 90 želatinových medvídku s jahodovou příchutí.

Showing 1–12 of 101 results

Seřazeno podle

AcidoFit MD grep/citrón tbl.eff.15+1 zdarma

135.00
(0 Reviews)
Kompava AcidoFit MD je doplněk stravy ve formě šumivých tablet, který obsahuje vitaminy, minerály, aloe vera, alfalfa a zelený čaj. Minerály vápník, hořčík, draslík a sodík přispívají k normálnímu fungování svalů. Hořčík se podílí na snížení únavy a vyčerpání a přispívá k udržení elektrolytické rovnováhy organismu. Vitamíny B1, B2, B6, B12 přispívají k normální funkci energetického metabolismu. Vitamín B6 podporuje normální metabolismus bílkovin a glykogenu. Vitamíny C, E, B2 a B3 přispívají k ochraně buněk před oxidačním stresem. Folát a vitamín B12 podporují normální činnost nervové soustavy a imunitního systému. Vitamín H (biotin) přispívá k psychické činnosti a udržuje normální stav vlasů, sliznic a pokožky. Extrakt ze zeleného čaje působí antioxidačně. Extrakt z alfalfa podporuje vitalitu a má metabolické přínosy. Extrakt z aloe vera podporuje přirozenou obranyschopnost a detoxikaci organizmu. Vhodné pro: osoby s nadměrnou tvorbou žaludeční kyseliny a s tím spojené trávicí potíže, na doplnění minerálů a vitamínů (i u sportovců) v období detoxikace organismu na doplnění potřebných minerálů, vitamínů a antioxidantů vegany, celiatiky a diabetiky. Balení obsahuje 16 šumivých tablet.

Additiva multivit.+miner.+kofein tbl.eff.20 ananas

135.00
(0 Reviews)
Šumivé tablety s příchutí ananasu obsahující 10 vitaminů, 5 minerálů a kofein. Tento přípravek je vhodný v době zvýšené potřeby vitaminů a v době jejich nedostatku.

Additiva multivit.+minerál tbl.eff.20 broskev

145.00
(0 Reviews)
Multivitaminová směs obsahuje 10 navzájem se doplňujících vitaminů, obohacená o 3 základní minerály, s příchutí broskve. Nevyvážená a málo pestrá strava může způsobit, že lidské tělo není dostatečně zásobeno vitamíny a minerály. Doplněk stravy Additiva je možné používat při zvýšených požadavcích na potřebu vitamínů.Vitamín B12 přispívá k normální činnosti imunitního systému.Vitamín B1 přispívá k normální činnosti nervové soustavy.Vitamín B6 přispívá k normální činnosti imunitního systému.Vitamín C přispívá k normální funkci imunitního systému.Vitamín E přispívá k ochraně buněk před oxidativním stresem.Vitamín B2 přispívá k normální činnosti nervové soustavy.Hořčík přispívá k normální činnosti svalů a nervové soustavy.Fosfor přispívá k udržení normálního stavu kostí.Vápník přispívá k udržení normálního stavu kostí.Niacin přispívá k udržení normálního stavu pokožky.Biotin přispívá k udržení normálního stavu pokožky.Kyselina pantothenová přispívá ke snížení míry únavy a vyčerpání.Balení obsahuje 20 šumivých tablet s příchutí broskve.

Additiva multivit.+minerál tbl.eff.20 mango

149.00
(0 Reviews)
Multivitaminová směs z 10 navzájem se doplňujících vitaminů, obohacená o 3 základní minerály, s příchutí manga. Nevyvážená a málo pestrá strava může způsobit, že lidské tělo není dostatečně zásobeno vitamíny a minerály. Doplněk stravy Additiva je možné používat při zvýšených požadavcích na potřebu vitamínů.Vitamín B12 přispívá k normální činnosti imunitního systému.Vitamín B1 přispívá k normální činnosti nervové soustavy.Vitamín B6 přispívá k normální činnosti imunitního systému.Vitamín C přispívá k normální funkci imunitního systému.Vitamín E přispívá k ochraně buněk před oxidativním stresem.Vitamín B2 přispívá k normální činnosti nervové soustavy.Hořčík přispívá k normální činnosti svalů a nervové soustavy.Fosfor přispívá k udržení normálního stavu kostí.Vápník přispívá k udržení normálního stavu kostí.Niacin přispívá k udržení normálního stavu pokožky.Biotin přispívá k udržení normálního stavu pokožky.Kyselina pantothenová přispívá ke snížení míry únavy a vyčerpání.Balení obsahuje 20 šumivých tablet s příchutí manga.

Additiva multivit.+minerál tbl.eff.20 pomeranč

149.00
(0 Reviews)
Additiva Multivitaminová směs je doplněk stravy ve formě šumivých tablet. Obsahuje 10 vitaminů, 3 základní minerály, s příchutí pomeranče. Vitamín B12 přispívá k normální činnosti imunitního systému. Vitamín B1 přispívá k normální činnosti nervové soustavy. Vitamín B6 přispívá k normální činnosti imunitního systému. Vitamín C přispívá k normální funkci imunitního systému. Vitamín E přispívá k ochraně buněk před oxidativním stresem. Vitamín B2 přispívá k normální činnosti nervové soustavy. Hořčík přispívá k normální činnosti svalů a nervové soustavy. Fosfor přispívá k udržení normálního stavu kostí. Vápník přispívá k udržení normálního stavu kostí. Niacin přispívá k udržení normálního stavu pokožky. Biotin přispívá k udržení normálního stavu pokožky. Kyselina pantothenová přispívá ke snížení míry únavy a vyčerpání. Balení obsahuje 20 šumivých tablet s pomerančovou příchutí.

Additiva multivitamin tbl.eff.20 pomeranč

135.00
(0 Reviews)
Multivitaminová směs obsahuje 10 navzájem se doplňujících vitaminů s příchutí pomeranče. Nevyvážená a málo pestrá strava může způsobit, že lidské tělo není dostatečně zásobeno vitamíny a minerály. Doplněk stravy Additiva je možné používat při zvýšených požadavcích na potřebu vitamínů.Vitamín B12 přispívá k normální činnosti imunitního systému.Vitamín B1 přispívá k normální činnosti nervové soustavy.Vitamín B6 přispívá k normální činnosti imunitního systému.Vitamín C přispívá k normální funkci imunitního systému.Vitamín E přispívá k ochraně buněk před oxidativním stresem.Vitamín B2 přispívá k normální činnosti nervové soustavy.Niacin přispívá k udržení normálního stavu pokožky.Biotin přispívá k udržení normálního stavu pokožky.Kyselina pantothenová přispívá ke snížení míry únavy a vyčerpání.Balení obsahuje 20 šumivých tablet s příchutí pomeranče.

Additiva multivitamin tbl.eff.20 tropic

135.00
(0 Reviews)
Multivitaminová směs obsahuje 10 navzájem se doplňujících vitaminů s příchutí tropického ovoce. Nevyvážená a málo pestrá strava může způsobit, že lidské tělo není dostatečně zásobeno vitamíny a minerály. Doplněk stravy Additiva je možné používat při zvýšených požadavcích na potřebu vitamínů.Vitamín B12 přispívá k normální činnosti imunitního systému.Vitamín B1 přispívá k normální činnosti nervové soustavy.Vitamín B6 přispívá k normální činnosti imunitního systému.Vitamín C přispívá k normální funkci imunitního systému.Vitamín E přispívá k ochraně buněk před oxidativním stresem.Vitamín B2 přispívá k normální činnosti nervové soustavy.Niacin přispívá k udržení normálního stavu pokožky.Biotin přispívá k udržení normálního stavu pokožky.Kyselina pantothenová přispívá ke snížení míry únavy a vyčerpání.Balení obsahuje 20 šumivých tablet s příchutí tropické ovoce.

ADVANCE Multi40 pro muže cps. 90

325.00
(0 Reviews)
ADVANCE Multi40 pro muže je doplněk stravy obsahující unikátní kombinaci 40 aktivních látek - rostlinných extraktů, vitamínů, minerálů a stopových prvků pro maximální synergický efekt. Pygeum africanum podporuje normální funkci prostaty. Maca a ženšen podporují vytrvalost a fyzický výkon. Zinek přispívá k udržení normální hladiny testosteronu v krvi. Guarana podporuje fyzickou i psychickou vitalitu a energii. Zelený čaj, česnek a vitamin B1 přispívají k normální činnosti srdce. Vitamín B6, vitamín C a zinek podporují správnou funkci imunitního systému. Vitamín E a vitamín C jsou silné antioxidanty, které pomáhají chránit buňky před oxidativním stresem. Česnek a zelený čaj podporují udržení normální hladiny cholesterolu. Ginkgo podporuje kognitivní funkce včetně paměti. Extrakt z borůvek přispívá k normálnímu stavu zraku. Vitamín C přispívá k normální tvorbě kolagenu pro normální funkci kostí a kloubních chrupavek. Balení obsahuje 90 kapslí.

ADVANCE Multi40 pro ženy cps. 90

325.00
(0 Reviews)
ADVANCE Multi40 pro ženy je doplněk stravy obsahující unikátní kombinaci 40 aktivních látek - rostlinných extraktů, vitamínů, minerálů a stopových prvků pro maximální synergický efekt. Extrakt z přesličky podporuje udržení zdravé pleti. Biotin a zinek přispívají k udržení normálního stavu vlasů, napomáhají je tak udržovat zdravé a přirozeně krásné. Mateří kašička podporuje normální hormonální aktivitu. Extrakt ze lnu podporuje normální trávení. Guarana podporuje fyzickou i psychickou vitalitu a energii. Zelený čaj, česnek, vitamin B1 přispívají k normální činnosti srdce. Vitamín B6, vitamín C a zinek podporují správnou funkci imunitního systému. Vitamín E a vitamín C jsou silné antioxidanty, které pomáhají chránit buňky před oxidativním stresem. Česnek a zelený čaj podporují udržení normální hladiny cholesterolu. Ginkgo podporuje kognitivní funkce včetně paměti. Extrakt z borůvek přispívá k normálnímu stavu zraku. Vitamín C přispívá k normální tvorbě kolagenu pro normální funkci kostí a kloubních chrupavek. Balení obsahuje 90 kapslí.

ANEUROX 400 PharmaSuisse tbl. 30

345.00
(0 Reviews)
ANEUROX 400 PharmaSuisse je doplněk stravy s obsahem kyseliny alfa-lipoové, komplexu vitaminů B, vitamin E a MSM (látka potřebné pro normální činnost nervové soustavy). Balení obsahuje 30 tablet.

ANEUROX 600 PharmaSuisse tbl. 30

389.00
(0 Reviews)
Aneurox 600 je doplněk stravy obsahující kyselinu alfa-lipoovou, komplex Vitamínů B, Vitamín E a MSM, díky kterým příznivě působí na normální činnost nervové soustavy.

B-komplex kapky Generica 30ml

135.00
(0 Reviews)
B-komplex Generica je doplněk stravy ve formě kapek, určený pro děti od 3 let. Sladkost kapek zajišťuje xylitol. Kapky jsou vhodné i pro diabetiky. Kapky mají příjemnou ovocnou příchuť. B-komplex kapky obsahují všech 8 esenciálních vitamínů skupiny B - vitaminy B1, B2, B6, B5, B3, B7, kyselinu listovou a vitamín B12. Vitamín B1 přispívá ke správnému fungování nervového systému a správné funkci psychiky, napomáhá ke správné látkové výměně důležité pro tvorbu energie a napomáhá ke správné funkci srdce. Vitamín B2 přispívá k zachování normální funkce sliznic, k udržení normální funkce zraku a udržení funkce pokožky, napomáhá ke správné látkové výměně železa a tím k udržení normálních červených krvinek, přispívá ke správnému fungování nervového systému, přispívá ke správné látkové výměně důležité pro tvorbu energie a ke snížení vyčerpání a únavy. Vitamín B6 přispívá ke správnému fungování nervového systému a správné funkci psychiky, napomáhá k normální látkové výměně bílkovin a glykogenu, napomáhá ke správné tvorbě červených krvinek, napomáhá ke správnému fungování imunitního systému, přispívá ke správné látkové výměně důležité pro tvorbu energie a ke snížení vyčerpání a únavy. Vitamín B12 přispívá ke správné tvorbě červených krvinek, ke správnému fungování imunitního systému, ke správné látkové výměně důležité pro tvorbu energie a tím ke snížení vyčerpání a únavy, napomáhá i ke správnému fungování nervového systému a správné funkci psychiky. Biotin přispívá k udržení normálních vlasů, správné funkce pokožky a k zachování normální funkce sliznic, napomáhá ke správné látkové výměně důležité pro tvorbu energie, ke správnému fungování nervového systému a správné funkci psychiky. Niacin přispívá k zachování normálních sliznic a k udržení normální funkce pokožky, napomáhá ke správnému fungování nervového systému a správné funkci psychiky, přispívá ke správné látkové výměně důležité pro tvorbu energie a ke snížení vyčerpání a únavy. Kyselina listová - aby tělo dokázalo kyselinu listovou využít, musí ji metabolizovat na aktivní formu, tzv. folát. Folát přispívá ke správné syntéze aminokyselin - sehrává úlohu v procesu dělení buněk a přispívá k růstu zárodečných tkaniv v době těhotenství, napomáhá i ke správné tvorbě krve, k správnému fungování imunitního systému, ke snížení vyčerpání a únavy a správné funkci psychiky. Kyselina pantotenová přispívá ke zdravé duševní výkonnosti, ke správné látkové výměně důležité pro tvorbu energie a ke snížení vyčerpání a únavy, napomáhá i ke správné syntéze a látkové výměně steroidních hormonů, vitamínu D a některých neurotransmiterů. Velikost balení je 30 ml.

Back to Top
Product has been added to your cart