Kvůli epidemii COVID 19 mohou být objednávky zpracovány s mírným zpožděním.

vyhledat

Potřebujete pomoci? tel: 60636594
Potřebujete pomoci? tel: 60636594

Showing all 10 results

Seřazeno podle

3M Aura 9332+ Skládací respirátor FFP3 NR D s ventilkem

239.00
(0 Reviews)
 • Originální 3panelový design umožňuje větší pohyb obličeje
 • Technologie filtru s nízkým odporem pomůže snáze dýchat
 • Tvarovaný horní panel umožňuje přizpůsobit tvar nosu a konturám obličeje pro účinné utěsnění
 • Ventilek 3M™ Cool Flow™ může pomoci snižovat tvorbu tepla v horkých a vlhkých podmínkách
 • Reliéfní horní panel pomáhá snížit zamlžování brýlí
 • Podbradní úchyt pro snadné umístění a seřízení
 • "Díky plochému designu a jednotlivému balení se snadno skladuje"
 • Barevně označené náhlavní pásky umožňují snadnou identifikaci: červená pro FFP3 (NFP 50)
 • Navrhované použití: Široká škála průmyslových aplikací a dalších nebezpečných prostředí
 • Norma: EN149:2001 FFP3 NR D
 • Certifikace 2797

BLS Zer0 30 FFP3 R D respirátor

159.00
(0 Reviews)
Respirátor na ochranu dýchacích orgánů třídy ochrany FFP3 poskytuje maximálně možnou ochranu před zatížením znečištěným ovzduším. Při celkovém úniku maximálně 5 % a potřebné ochraně alespoň 99 % před částicemi až do velikosti 0,6 μm jsou respirátory třídy FFP3 schopny filtrovat bakterie, spory i viry, toxické, karcinogenní a radioaktivní částice. Jsou funkční i pro vyšší úrovně jemného prachu i aerosolů na bázi oleje nebo vody. Účinné pro prach v oblasti léčiv, biologických činidel a vláken. Pro použití pro osobní ochranu proti virům a bakteriím, v laboratoři, výrobě čistých prostor nebo výzkumu. Tvar nosní partie se dokonale přizpůsobí tvaru obličeje a nebráni v rozhledu. Dosedací linie z měkké pěny s technickými vlákny, která pohlcuje vlhkost a zanechává pokožku v suchu. Kompatibilní s brýlemi.   Třída ochrany: FFP3 R D Ochranný faktor: 50x NPK-P Certifikace: EN 149:2001 + A1:2009 Doba použitelnosti respirátoru závisí na mnoha faktorech jako je prostředí, struktura těla a způsob jakým je používán (fyzická námaha a další). Produkt je funkční  dokud nedojde k jeho zanesení  - projeví se zvýšeným dýchacím odporem. Dbejte na zvýšenou hygienu.    Upozornění: Respirátor není vhodné prát, žehlit či dezinfikovat s pomocí dezinfekce - může dojít k nenávratnému poškození respirátoru.

HJR Respirátor FFP2/FFP3 NR (149 Kč/ks)

149.00
(0 Reviews)
Filtrační respirátor třídy FFP3 s >99,9% filtrační schopností proti jemným pevným částicím vodním a kapalným aerosolům do koncentrace 50-ti násobku NPK-P/PEL. Nejvyšší stupeň ochrany: FFP3 Používá se i k ochraně proti virům, chřipce a bakteriím Certifikace: EN 149:2001 + A1:2009, CE1024 Podloženo výsledky laboratorních testů ve Výzkumném ústavu bezpečnosti práce - ZL, Praha 10. 7. 2020, zkoušky podle ČSN EN 149+A1 Zkouška dýchacích odporů: nízké naměřené hodnoty vypovídají o možnosti snadného dýchání >>> Vysoký uživatelský komfort Stanovení průniku aerosolu: průměrná naměřená hodnota 0,1%

REFIL, spol. s.r.o. Respirátor Refil Standard 750 FFP2/FFP3 bez ventilu (189 Kč/ks)

189.00
(0 Reviews)
Filtrační polomaska REFIL 750 respirátor FFP3 NR  - vysoce komfortní filtrační polomaska, chrání proti jemným pevným částicím vodním a kapalným aerosolům do koncentrace 50-ti násobku NPK-P/PEL Nejvyšší stupeň ochrany - FFP3 Používá se i k ochraně proti virům, chřipce a bakteriím Certifikace: EN 149:2001 + A1:2009, CE1024 Výroba: ČR  

Respirátor FFP2/FFP3 AJ PRO (99 Kč/ks)

99.00
(0 Reviews)
Vhodné pro ochranu před částicemi o velikosti PM2.5m, chemikáliemi, prachem a dalšími částicemi. Certifikace: Kat. III dle nařízení EU 2016/425 Filtrační účinnost odpovídá úrovni FFP3 podle normy EN 149:2001 + A1:2009, tj. 99% Návod k použití:
 • Uchopte respirátor prsty za nosní klip. Nechte gumičky volně viset ve vzduchu směrem dolů.
 • Umístěte respirátor přesně proti obličeji a přimáčkněte nosí klip k horní části nosu.
 • Horní gumičku natáhněte kolem temene hlavy nad uši a dolní kolem krku.
 • Pokud cítíte únik vzduchu kolem nosu, upravte nosní klip.
Varování:
 • Zkontrolujte zda je respirátor vhodný pro zamýšlené použití.
 • Respirátor je jednorázový a nesmí se používat opakovaně.
 • Respirátor nechrání před nebezpečnými plyny, kterých je možné se nadýchat a ohrozit uživatele na životě.
 • Vyměňte respirátor, pokud dojde ke ztížení dýchání vlivem jeho znečištění nebo nejdéle po 8 hod. používání.
Složení:
 • Netkaná textilie
 • antibakteriální bavlna
 • Vysoce účinná antistatická roztavená filtrační tkanina

Respirátor FFP2/FFP3 Grande s ventilkem (od 169 Kč/ks) Balení: 10 ks - krabička

1,690.00
(0 Reviews)
Filtrační maska nebo chcete-li respirátor s nejvyšší třídou filtrace FFP3 (>99,9% filtrační schopnost) proti jemným pevným částicím vodním a kapalným aerosolům. Respirátor je díky skládacím částem vhodný pro všechny tváře. Každý respirátor je zabalen samostatně v hygienickém obalu.   Certifikace: CE2797, EN149:2001+A1:2009 EN.   Stanovení průniku aerosolu: průměrná naměřená hodnota 0,1%   Země původu: Čína       Co jste chtěli vědět, ale báli jste se zeptat?   1) Jak dlouho je možné používat respirátor?   Doba nošení respirátoru se odvíjí od několika faktorů jako je prostředí, způsob jakým je používán či stavba těla. Produkt je funkční do té doby, než dojde k jeho zanesení (projeví se zvýšeným dýchacím odporem). Nedoporučujeme používat více než pár dní. Dbejte na zvýšenou hygienu. Respirátor také nedoporučujeme používat v případě vizuálního znečištění díky prachu, potu či tělnímu mazu. Jeho další používání již není možné z hygienických důvodů.   2) Jaký je rozdíl mezi respirátorem a rouškou?       Roušky   Jednorázové ochranné roušky (ústenky) slouží primárně k ochraně okolí před šířením viru od nakaženého jedince. Jestliže nositel vykazuje známky virové infekce, jednorázová rouška snižuje riziko šíření infekce do okolí. V porovnání s respirátorem však rouška chrání nositele před infekcí jen částečně a také nedostatečně těsní kolem obličeje. Zdravého jedince rouška před infekcí koronavirem neochrání, k tomu je podle odborníků nutný respirátor s třídou FFP3.    Respirátory   Respirátory byly vyvinuty za účelem ochrany nositele před toxickými a nebezpečnými částicemi z vnějšího prostředí. Respirátory mají různé určení a liší se také třídou ochrany. Nejvyšší třídu ochrany před nákazou poskytují respirátory s třídou ochrany FFP3, naopak nejnižší ochranu očekávejte u FFP1 (ochrana stejná jako u roušek). Některé respirátory jsou vybaveny výkonnými filtry, které slouží k filtraci běžného prachu, mikroorganismů, virů či plynů. Nevýhodou je vyšší pořizovací cena avšak efektivně chrání nositele. Mediskont pro maximální ochranu doporučuje respirátory s minimální třídou ochrany alespoň FFP2.   3) Jak mám s rouškou a respirátorem zacházet?   Při nošení roušek a respirátorů dbejte maximální hygieně. Řádně si myjte ruce a používejte dezinfekci rukou. Před nasazením či sundáním ochrany obličeje vždy používejte dezinfekci rukou. Jednorázové ochranné pomůcky jsou opravdu jednorázové. Nesnažte se je jakkoliv dezinfikovat, vyvařovat, prát, žehlit, umývat pod tekoucí vodou - tím se okamžitě ztrácí filtrační účinek a pomůcka je nadále nepoužitelná.     
1,690.00

Respirátor Spirotek SH3300V FFP2/FFP3

169.00
(0 Reviews)
Certifikace:
 • EN 149
Používá se i k ochraně proti virům, chřipce a bakteriím.

Respirátor Workshop FFP2/FFP3 (od 44 Kč/ks) Balení: 5 ks - balení

245.00
(0 Reviews)
Integrovaná nosní svorka pro pohodlné utěsnění. Zatavené pružné pásky. Certifikace: EN149:2001+A1:2009 FFP2 respirátor bez ventilku FFP2.

WOOW respirátor FFP3, protective mask 1ks Balení: 20 ks - krabička

699.00
(0 Reviews)
Respirátor s ochranným filtrem zachycuje viry, bakterie, aerosoly, prachové a smogová částice, karcinogenní, radioaktivní částice či pyl. Tyto polomasky filtrující částice poskytují 360 ° ochranu a mají čtyřvrstvý filtrační systém, který zaručuje, že 99,9% kapének je zachyceno ve filtru. Integrovaná nastavitelná spona na nos umožňuje nasazení masky a její snadné přizpůsobení tvaru obličeje. Má také pohodlné elastické pásky na uši a prodyšnou látku, která je šetrná k pokožce, aby zajistila maximální pohodlí při dlouhodobém nošení. Vlastnosti:
 • flexibilní
 • bez zápachu
 • pohodlné nošení
 • nízký dýchací odpor
 • pružná poutka na uši
Certifikace: EN 149:2001 +A1:2009

Zdravotní respirátor třídy FFP2/FFP3 DNA bez ventilku

169.00
(0 Reviews)
Specifikace:
 • Jednorázová maska ze syntetických vláken odpovídající standardu FFP3
 • Maska se skládacími částmi vhodná pro všechny tváře
 • Nastavitelná nosní spona
 • Výkonný výdechový ventil
 • Hygienický individuální obal respirátoru
Produkt odpovídá nařízení EN 149:2001-A1:2009 a rovněž CE 2163. Maska na ochranu dýchacích orgánů třídy ochrany FFP3 poskytuje maximálně možnou ochranu před zatížením znečištěným ovzduším. Při celkovém úniku maximálně 5 % a potřebné ochraně alespoň 99 % před částicemi až do velikosti 0,6 μm jsou respirátory třídy FFP3 schopny filtrovat bakterie, spory i viry, toxické, karcinogenní a radioaktivní částice. Jsou funkční i pro vyšší úrovně jemného prachu i aerosolů na bázi oleje nebo vody. Účinné pro prach v oblasti léčiv, biologických činidel a vláken. Doba použitelnosti respirátoru závisí na mnoha faktorech jako je prostředí, struktura těla a způsob jakým je používán (fyzická námaha a další). Produkt je funkční  dokud nedojde k jeho zanesení  - projeví se zvýšeným dýchacím odporem.  Dbejte na zvýšenou hygienu. Přestože produkt může být stále funkční, může být natolik znečištěn (prachem, potem, tělním mazem), že jeho další používání není možné z důvodů hygienických. NÁVOD K POUŽITÍ
 •  Před nasazením respirátoru si důkladně umyjte ruce.
 • Respirátor si přiložte k nosu, přidržte jednou rukou a druhou si nasaďte gumičky za uši nebo přes hlavu. Respirátor musí přiléhat podél tváří a pod bradou.
 • Po 8 hodinách respirátor vyměňte za nový.
 • Pokud si respirátor opakovaně snímáte a nasazujete, dotýkejte se pouze gumiček nikoli samotného respirátoru.
 • Použitý respirátor vložte do igelitového sáčku, který uzavřete a poté můžete vyhodit do koše.

Back to Top
Product has been added to your cart