Kvůli epidemii COVID 19 mohou být objednávky zpracovány s mírným zpožděním.

vyhledat

Potřebujete pomoci? tel: 60636594
Potřebujete pomoci? tel: 60636594

Showing all 6 results

Seřazeno podle

Biotter WW-Pulsar sonický zubní kartáček

669.00
(0 Reviews)
Biotter WW-Pulsar sonický zubní kartáček je kompaktní, hbitý a spolehlivý zubní kartáček. Poskytne profesionální a komplexní hygienu ústní dutiny. Kartáček efektivně čistí zuby a jazyk, při jeho používání jsou zuby bělejší, snáze se odstraňuje zubní plak a prování také masáž dásní.Balení obsahuje: kartáček, 2 koncovky, baterie AAA.Fotografie je pouze ilustrativní. Barva produktu je zasílána dle aktuální skladové zásoby!

Biotter WW-Sonic sonický zubní kartáček

1,239.00
(0 Reviews)
Biotter WW-Sonic sonický zubní kartáček zajišťuje optimální čištění povrchu zubů a mezizubních prostor, které jsou nedostupné pro tradiční kartáčky.Generátor zvukových vln vytváří od 31000 do 48000 sonických vibrací za minutu. Díky tomuto štětinky kartáčku precizně a efektivně odstraňují zubní plak, zubní kámen, zabarvení, vybělují zuby a masírují dásně a dodává tak Vašim zubům zdravý a bílý úsměv. Kartáček disponuje pěti programy čistění, kterými jsou Clean, White, Polish, Massage a Sensitive. Balení obsahuje kartáček, 2 hlavice, indukční nabíječku a návod k použití. Fotografie je pouze ilustrativní. Barva produktu je zasílána dle aktuální skladové zásoby! Balení obsahuje 1 ks.

DEPAN Elektrický sonický kartáček

929.00
(0 Reviews)
DEPAN Elektrický sonický kartáček díky patentované sonické technologii bělení a zvláštní hlavici kartáčku jemně odstraňuje zubní kámen. Čtyři režimy provozu přístroje umožní přizpůsobení kartáčku individuálním potřebám uživatele a inteligentní systém časování zajistí optimální dobu čištění zubů.

Megasmile Sonic Black Whitening Sonický zub.kart.

2,419.00
(0 Reviews)
Hydroaktivní sonický kartáček s funkcí 4 čistících a bělících režimů s pamětí: Sensitive, Intensive, Deep cleansing, Polishing.Účinek celosvětově prvního sonického zubního kartáčku megasmile Sonic Black Whitening je založen na spojení technologie aktivního uhlí a technologie zvuku. Až 42.000 hydroaktivních tlakových vln za minutu vytváří pulzující vlny tekutiny, které čistí plochu zubů, místa okolo dásní a mezizubní mezery. Dosáhne i na ta nejvzdálenější místa. Speciální štětinky zajišťují leštící účinek a zuby jsou díky tomu znatelně světlejší a lesklejší. elektronický cestovní zámek automatické vypnutí časovač kvadrantu čištění Fotografie je pouze ilustrativní. Barva produktu je zasílána dle aktuální skladové zásoby!

TrueLife SonicBrush Compact sonický kartáček

999.00
(0 Reviews)
TrueLife SonicBrush Compact je zubní kartáček s moderní sonickou technologií. Hlava kartáčku kmitá vysokou frekvencí a každým pohybem odstraní maximum zubního plaku. Můžete vybírat ze 4 režimů čištění. Baterie vydrží celých 30 dní. TrueLife SonicBrush Compact v sobě má 4 módy čištění, které se komplexně postarají o vaše ústa. Režim Clean je nejběžnější a hodí se pro každodenní používání. Citlivé zuby a dásně můžete s klidem svěřit režimu Sensitive. Ke krásnému bílému úsměvu vám pomůže režim White a příjemnou masáž dásní zajistí režim Massage. Hlavice kartáčku kmitá ve vysoké frekvenci 35 000 pohybů za minutu. Jemné vibrace nedají šanci zubnímu plaku, pigmentovým skvrnám ani bakteriím. Technologie je oproti rotačním kartáčkům šetrnější k zubní sklovině. Kartáček zároveň víří pastu s vodou, vhání je do mezizubních prostor a tím je pomáhá čistit. SonicBrush Compact v sobě má zabudovaný časovač, který vás provede každým čištěním. SonicBrush Compact se vám se svými malými rozměry vejde do každé tašky. V krabici najdete hned dvě hlavice nové generace určené výhradně pro SonicBrush Compact. Výměna zabere pár vteřin, takže kartáček můžete používat ve dvou. Hmotnost kartáčku: 100 g. Rozměry v cm: 17 x 2,5 x 2,5. Nabíjení: přes USB. Obsah balení: TrueLife SonicBrush Compact, nabíjecí stanice (USB nabíjení), 2× náhradní hlavice, Uživatelský manuál

TrueLife SonicBrush UV sonický kartáček

1,499.00
(0 Reviews)
TrueLife SonicBrush UV je špičkový kartáček s moderní sonickou technologií a UV sterilizátorem, který zničí 99,9 % bakterií. Kartáček pomocí vysokofrekvenční sonické technologie odstraní maximum plaku ze skloviny i dásní a přitom je mnohem šetrnější než obyčejné rotační kartáčky. 40 tisíc stěrů za minutu navíc vhání vodu s pastou i do mezizubních prostorů pro bezkonkurenční výsledky. Má 4 volitelné režimy čištění a díky dlouhé výdrži baterie stačí kartáček nabít jen jednou za 10 dní. Jeho další funkcí je automatický 2 minutový časovač, který pohlídá správnou délku čištění za vás a následně kartáček sám vypne, navíc ve 30 vteřinových intervalech upozorní, že je čas věnovat se další části úst. Rovnoměrně si tak vyčistíte horní i dolní patro. SonicBrush UV si zapamatuje, v jakém režimu jste si zuby naposled čistili a při dalším použití jej automaticky aktivuje. Součástí balení jsou také 3 vyměnitelné hlavice, které jsou barevně odlišené. SonicBrush UV tak může používat celá rodina. Samozřejmostí je špičková voděodolnost. Hmotnost: 501 g. Rozměry c cm (š x v x h): 14,7 x 26,2 x 5,3. Nabíjení: indukční.

Back to Top
Product has been added to your cart