Kvůli epidemii COVID 19 mohou být objednávky zpracovány s mírným zpožděním.

vyhledat

Potřebujete pomoci? tel: 60636594
Potřebujete pomoci? tel: 60636594

Showing all 11 results

Seřazeno podle

Favea FemiVaxinum Neo tob.30

345.00
(0 Reviews)
FemiVaxinum Neo je doplněk stravy pro aktivní péči o intimní partie. Obsahuje unikátní kombinaci kvasinkového (kandidového) a bakteriálního lyzátu. Lyzáty jsou vyrobeny z nejčastějších původců vaginálních mykóz a bakteriálních zánětů pochvy. Lyzáty jsou neškodné částečky získané z mikrobiálních buněk. Balení obsahuje 30 tobolek = tříměsíční kúra. Není určeno pro děti, těhotné a kojící ženy.

Feminella Vagi C 6 vaginálních tablet

249.00
(0 Reviews)
Vaginální tablety Feminella Vagi C, zdravotnický prostředek, obsahují vitamín C. Ten podporuje růst prospěšných laktobacilů a udržuje přirozené pH vaginálního prostředí, které brání růstu nežádoucích anaerobních bakterií. Tablety řeší také nerovnováhu způsobenou užíváním antibiotik, mají pozitivní vliv na imunitní systém vaginální sliznice. Feminella Vagi C lze bezpečně užívat také během těhotenství a kojení. Balení obsahuje 6 vaginálních tablet.

Fytofontana Gyntima vagin.čípky Probio Forte 10 ks

219.00
(0 Reviews)
Kvůli zvýšení účinnosti vaginální čípky Gyntima Probiotica Forte obsahují antiseptický olej Tea tree, který výrazně účinkuje proti bakteriím a plísním způsobujícím infekce, odstraňuje výtoky, pálení, tlumí svědění. Vaginální čípky Gyntima Probiotica Forte vytvářejí živnou půdu pro laktobacily nacházející se ve vaginální flóře a zabezpečují jejich optimální rozmnožování. Tyto přirozené mléčné kultury chrání před škodlivými bakteriemi a infekcemi a zajišťují přirozenou biologickou rovnováhu v pochvě.Vaginální čípky probiotica forte se dobře uplatní i v následujících případech:při užívání antibiotik nebo jiných prostředků, které ničí bakterie, případně při použití drastického poševního dezinfekčního prostředku, který způsobí poškození přirozené vaginální flórypři výtoku, při používání antikoncepčních tablet anebo při nitroděložním tělískupři výtoku po návštěvě koupaliště při výtoku neznámého původu (fluor vaginalis) , nebo v případech mírné bakteriální vaginitídy (zánětu pochvy), kde použití antiinfekční terapie není potřebnépři výtoku po pohlavním stykuVaginální čípky Gyntima Probiotica Forte obsahují přirozené, organismu neškodné látky.Balení obsahuje 10 čípků.

GINEXID vaginální čípky 10x2g

405.00
(0 Reviews)
GINEXID vaginální čípky je přípravek, který přivádí a udržuje rovnováhu v poševní bakteriální mikroflóře. Rovnováha se může měnit fyzickým a emocionálním vypětím pohlavní aktivitou, antikoncepcí, léky atd. Při nerovnováze mohou vaginální bakteriální mikroflóru osídlit patogenní bakterie, které způsobují podráždění a infekce. Proti těmto bakteriím čípky bojují. Přítomnost látek přírodního původu pomáhá předcházet nebo omezovat poševní zánětlivé stavy. Díky výtažku z heřmánku a vilínu je zaručena jemnost a účinnost.

Gynocaps SR tbl.2

269.00
(0 Reviews)
Gynocaps SR ve formě tablet je první depotní vaginální probiotikum. Používá se k regeneraci vaginální mikroflóry. Je vhodný po užívání antibiotik, používání tampónů či silné menstruaci. Bakterie obsažená v přípravku se přirozeně vyskytuje v pochvě. Snižuje pH a tím pomáhá udržovat či obnovovat zdravou mikroflóru.

GYNOLACT 8 vaginálních tablet

175.00
(0 Reviews)
GYNOLACT je přípravek vaginálních tablet, který slouží obnově a udržení zdravé bakteriální flóry v pochvě. Obsahuje bakterie mléčného kvašení, které jsou typické pro vaginální flóru, tím zvyšuje jejich přítomnost v pochvě a kontroluje bakteriální rovnováhu. Přirozenou mikroflóru obnovuje a posilňuje.

Hyalosan vaginální čípky 10ks Dr.Müller

255.00
(0 Reviews)
Hyalosan vaginální čípky s kyselinou hyaluronovou udržují přirozeně vlhké prostředí vaginální sliznice. Používají se na podporu regenerace a obnovu jejího přirozeného stavu při potížích způsobených vaginální suchostí a atrofií vaginální sliznice. Balení obsahuje 10 ks.

Intimohelp při infekcích intimních partií 14 tbl.

209.00
(0 Reviews)
Přípravek Intimohelp omezuje růst patogenů v intimních partiích, zklidňuje svědění, mírní projevy leukorey a nepříjemný zápach, obnovuje a udržuje fyziologické pH v pochvě a uvolňuje napětí vaginální sliznice. Balení obsahuje 14 vaginálních tablet.

Multi-Gyn Tablets tbl.10

265.00
(0 Reviews)
Multi-Gyn šumivé rozpustné tablety jsou určeny pro snadnou přípravu roztoku k výplachu pochvy a oplachování zevních intimních partií. Tablety obsahují pouze přírodní látky, optimalizují přirozené poševní prostředí a v kombinaci s poševní sprchou nabízí intenzivní intimní hygienu pro prevenci poševních infekcí a obtíží (svědění, podráždění, pálení, nadměrný nebo zapáchající výtok).

MYOovunelle vag.supp.3

385.00
(0 Reviews)
MYOovunelle je zdravotnický prostředek na bázi Myoinositolu, jehož lokální použití vytváří optimální podmínky napomáhající oplodnění vajíčka. Balení obsahuje 3 čípky.

VAGILACT NTC 10 vaginálních tablet

325.00
(0 Reviews)
VAGILACT NTC 10 jsou vaginální tablety, které jsou účinné při každé přechodné změně rovnováhy urovaginální mikroflóry. Poskytují tak ochranu proti bakteriální infekci. Tablety uvolňují v pochvě mléčné bakterie a kyselinu mléčnou, a tím sníží hodnotu pH v pochvě a zastaví tak růst patogenní mikroflóry. Tablety také pomáhají obnovit normální stav a elasticitu poševní stěny.

Back to Top
Product has been added to your cart