Kvůli epidemii COVID 19 mohou být objednávky zpracovány s mírným zpožděním.

vyhledat

Potřebujete pomoci? tel: 60636594
Potřebujete pomoci? tel: 60636594

Bestsellers in Vitamíny a minerály pro děti

Vitamín D3 400IU pro děti - jahoda tbl.30

79.00
(0 Reviews)
Nutricius Vitamin D3 400IU pro děti je doplněk stravy ve formě tablet, který obsahuje vitamin D. Vitamin D přispívá k normálnímu vstřebávání a využití vápníku a fosforu, k udržení normálního stavu kostí a zubů, k činnosti svalů a k normální funkci imunitního systému. Balení obsahuje 30 tablet.

Walmark Marťánci cucavé tablety malina tbl.30

169.00
(0 Reviews)
Wamark Marťánci cucavé tablety jsou doplněk stravy obsahující komplex vitaminu a minerálů pro děti s malinovou příchutí. Vhodné pro děti od 3 let. Vápník a vitamin D podporují udržení normálního stavu kostí a zubů. Železo přispívá k rozvoji poznávacích funkcí u dětí. Vitamin C podporuje normální funkci imunitního systému. Balení obsahuje 30 tablet.

LIVSANE Pastilky dětské s vitamíny 75g

49.00
(0 Reviews)
LIVSANE Pastilky dětské s vitamíny je doplněk stravy ve formě pastilek/bonbónů s příchutí třešní pro děti. Pastilky obsahují vitamín C a B vitamíny, přírodní aromata a barviva. Vitamín C podporuje normální funkci imunitního systému a přispívá k ochraně buněk před oxidativním stresem. Vitamin B6 přispívá k normální funkci imunitního systému a ke snížení míry únavy a vyčerpání. Kyselina pantothenová přispívá k normálnímu energetickému metabolismu. Vitamin B12 přispívá k normálnímu energetickému metabolismu a k normální činnosti nervové soustavy. Výrobek je vhodný pro děti od 3 let i dospělé. Balení obsahuje 75 g.

MaxiCor MaxIQ tob.30+30 - II. jakost

225.00
(0 Reviews)
MaxiCor MaxIQ tob.30 30 je doplněk stravy, který obsahuje minimálně 85 % omega-3 nenasycených mastných kyselin (zejména EPA a DHA) získávané z oleje z mořských ryb, který je připravován speciální metodou za minimálního tepelného zatížení a minimálního rizika oxidace. DHA přispívá k udržení normální činnosti mozku a k udržení normálního stavu zraku dítěte. Příznivého účinku dosáhnete při přijetí 250 mg DHA denně, tedy stačí pravidelně užívat jen 2 tobolky denně. Unikátní složení je vhodné pro děti starší 3 let. Neobsahuje žádná barviva, zbytečná sladidla ani konzervační látky. Tobolky doplňku stravy MaxiCor MaxIQ nejsou cítit po rybách. Balení obsahuje 60 tobolek. Hmotnost obsahu: 21,3 g (odchylka 5%).

Müllerovi medvídci s vit.C s přích.mandarin.tbl.45

65.00
(0 Reviews)
Müllerovi medvídci s Vitaminem C a příchutí mandarinky jsou doplněk stravy. Tyto cucavé tablety jsou vhodné pro děti od 3 let. Díky Vitaminu C přispívají normální funkci imunitního systému, k normální psychické činnost a ke snížení únavy a vyčerpání. Tabletky je také vhodné úžívat v zimním období, při psychické i fyzické zátěži organismu a v rekonvalescenci pro posílení obranyschopnosti organismu. Balení obsahuje 45 tablet.

Himalyo Yetti Rakytník Gummies 60ks

235.00
(0 Reviews)
Himalyo Yetti Rakytník Gummies je doplněk stravy ve formě žvýkacích bonbonů s vysokým obsahem vitaminu C. Přírodní produkt z vysokohorských oblastí Himalájí plný extraktů z rakytníku a brusinky je vhodný i pro vegetariány, neboť neobsahuje živočišnou želatinu. Rakytník podporuje přirozenou obranyschopnost - odolnost, celkový stav organizmu, energii, normální stav pokožky, normální činnost kardiovaskulárního systému a normální trávení. Vitamin C přispívá k normální funkci imunitního systému, k ochraně buněk před oxidativním stresem a ke snížení míry únavy a vyčerpání. Brusinka je antioxidant a podporuje přirozenou obranyschopnost - odolnost. Balení obsahuje 2x 30 ks bonbonů. Hmotnost: 140 g.

Oilesen Vitamín D3 1000 cps.80

175.00
(0 Reviews)
OILESEN Vitamin D3 1000 je doplněk stravy ve formě kapslí, který obsahuje vitamin D3 s extra panenským olivovým olejem. Vitamin D je nezbytný pro normální růst a vývoj kostí a pro absorpci vápníku a fosforu. Udržuje normální koncentraci vápníku v krvi, podílí se na tvorbě kostí a zubů, a proto pomáhá udržovat zdravé kosti a zuby. Vitamín D je také nezbytný pro fungování svalů a imunitního systému. Vhodné pro děti, dospívající a dospělé s nedostatkem vitamínu D. Balení obsahuje 80 kapslí.

Showing 1–12 of 40 results

Seřazeno podle

AMPcare JUNIOR Classic 150ml

299.00
(0 Reviews)
AMPcare Junior je patentovaný přírodní doplněk stravy ve formě sirupu, který obsahuje Glykomakropeptid a čistý extrakt z Echinacey. Echinacea přispívá k normální funkci imunitního systému. Je určen speciálně pro děti a má příchuť lesních plodů. Balení obsahuje 150 ml.

APETISTER JUNIOR sirup 100 ml

225.00
(0 Reviews)
APETISTER Junior je doplněk stravy v tekuté formě. Sirup má příchuť maliny a černého rybízu pro děti od 3 let. Přípravek obsahuje extrakt z bedrníku anýzu, máty peprné, kořene čekanky a fenyklu obecného. Dále se ve složení nalézá vitamin B2, vitamin B6 a niacin. Bedrník anýz podporuje normální trávení. Máta peprná přispívá k normálnímu trávení - normální funkce jater. Kořen čekanky podporuje chuť k jídlu. Fenykl obecný podporuje normální trávení. Riboflavin (vitamin B2) přispívá k normálnímu metabolismu železa. Vitamin B6 přispívá k normálnímu energetickému metabolismu. Niacin přispívá k udržení normálního stavu sliznic. Balení obsahuje 100 ml.

Beta Glucan Dětský sirup 1+ 100ml

155.00
(0 Reviews)
Natures Beta Glucan Dětský sirup 1 plus je doplněk stravy, který obsahuje vysoce čistý mikronizovaný beta-glucan z Hlívy ústřičné a vitamin C. Vitamin C je antioxidant, přispívá k normální funkci imunitního systému, k ochraně buněk před oxidativním stresem a ke snížení míry únavy a vyčerpání. Beta-glucan je zpracovaný patentovaným procesem extrakce a purifikace (čištění). Jeho částice jsou upraveny mikronizací, což zaručuje vysokou čistotu (čistota 93 %) a efektivitu. Vhodné pro děti od 1 roku věku. S příchutí lesní jahody. Obsahuje pouze přírodní barviva, aroma a sladidla. Velikost balení je 100 ml. Hmotnost: 130 g.

C vitamin 60mg Ferda Mix 35g tbl.110

85.00
(0 Reviews)
C vitamin Ferda Mix je doplněk stravy se sladidly, který je vyráběn ve 4 příchutích, kde každá příchuť obsahuje jiné zdraví prospěšné látky. Příchuť Pomeranč obsahuje vitamin C, vitamin E, selen a ovocnou šťávu. Příchuť Malina obsahuje vitamin C, ovocnou šťávu, inulin a laktogenní mikroorganismy. Příchuť Hruška obsahuje vitamin C a ovocnou šťávu. Příchuť Višeň obsahuje vitamin C, ovocnou šťávu a extrakt z révových semen. Vitamin C přispívá k tvorbě kolagenu a následně k udržování zdravých kostí, zubů, chrupavky, dásní, kůže a krevních cév, k normální činnosti nervové soustavy, normální psychické činnosti, ke snížení míry únavy a vyčerpání a zvyšuje vstřebávání železa. Vitamin E přispívá k ochraně buněk před oxidativním stresem. Selen přispívá k udržení normálního stavu vlasů, normální funkci imunitního systému, normální činnosti štítné žlázy, ochraně buněk před oxidativním stresem a k udržení normálního stavu nehtů. Balení obsahuje 110 tablet, hmotnost 35,2 g.

D-Max Kids 400 IU tbl.90

125.00
(0 Reviews)
D-Max Kids 400 IU je doplněk stravy ve formě žvýkacích tablet s hruškovou příchutí, který obsahuje vitamín D3.Vitamin D přispívá k normálnímu vstřebávání/využití vápníku a fosforu, k normální hladině vápníku v krvi, k udržení normálního stavu kostí a zubů, k udržení normální činnosti svalů, k normální funkci imunitního systému. Podílí se na procesu dělení buněk.Neobsahuje sacharózu, laktózu ani lepek.Balení obsahuje 90 žvýkacích tablet.

Dětský Pohádkový sirup Rakytníkový 250g

89.00
(0 Reviews)
Dětský Pohádkový sirup Rakytníkový je doplněk stravy, který obsahuje beta-glukan a šťávu z plodů rakytníku. Sirup je vhodný pro děti od 1 roku věku. Rakytník přispívá k přirozené obranyschopnosti, podporuje tělesnou energii, působí proti únavě. Neobsahuje alkohol. Bez přídavku konzervačních látek. Velikost balení je 250 g.

Energit KIDZ tbl.42

55.00
(0 Reviews)
Energit KIDZ jsou tablety pro děti s mixem tří ovocných příchutí (meruňka, jahoda, borůvka) a s obsahem 9 potřebných vitaminů pro celkové posílení organizmu. Obohaceno o vitamin D3 pro pevné a zdravé kosti. Tyto tablety jsou vhodné i pro diabetiky, jelikož neobsahují cukr a chemické konzervanty.

EPAvit Vitamin D3 baby kapky 30ml

109.00
(0 Reviews)
Doplněk stravy EPAvit Vitamin D3 Baby ve formě kapek je určený pro kojence a batolata (od narození do 3 let). Neobsahuje laktózu a lepek. Vitamin D přispívá k normálnímu vstřebávání/využití vápníku a fosforu, k normální hladině vápníku v krvi, k udržení normálního stavu kostí a zubů, k udržení normální činnosti svalů, k normální funkci imunitního systému. Podílí se na procesu dělení buněk. Balení obsahuje 30 ml.

GS Imunostim Junior tbl.20

169.00
(0 Reviews)
GS Imunostim Junior je doplněk stravy ve formě rozpustných tablet s příjemnou jahodovou příchutí, určený pro děti od 3 let. Obsahuje směs bakteriálního lyzátu a vitamin C. Vitamin C zvyšuje vstřebávání železa, přispívá k normální funkci imunitního systému a k normální činnosti nervové soustavy. Balení obsahuje 20 tablet.

Himalyo Yetti Rakytník Gummies 60ks

235.00
(0 Reviews)
Himalyo Yetti Rakytník Gummies je doplněk stravy ve formě žvýkacích bonbonů s vysokým obsahem vitaminu C. Přírodní produkt z vysokohorských oblastí Himalájí plný extraktů z rakytníku a brusinky je vhodný i pro vegetariány, neboť neobsahuje živočišnou želatinu. Rakytník podporuje přirozenou obranyschopnost - odolnost, celkový stav organizmu, energii, normální stav pokožky, normální činnost kardiovaskulárního systému a normální trávení. Vitamin C přispívá k normální funkci imunitního systému, k ochraně buněk před oxidativním stresem a ke snížení míry únavy a vyčerpání. Brusinka je antioxidant a podporuje přirozenou obranyschopnost - odolnost. Balení obsahuje 2x 30 ks bonbonů. Hmotnost: 140 g.

Hlíva JACK HLÍVÁK pro děti tbl.30

255.00
(0 Reviews)
Jack Hlívák je doplněk stravy ve formě tablet s příjemnou příchutí lesní jahody pro děti od 3 let. Obsahuje hlívu ústřičnou, rakytník, minerály selen a jód, vitamíny B6, B12 a D3. Selen, vitamíny B6 a B12 přispívají k normální funkci imunitního systému. Jod přispívá k normálnímu energetickému metabolismu. Vitamíny B6 a B12 také přispívají k přirozené činnosti nervové soustavy. Balení obsahuje 30 tablet.

Immunospray Kids sprej 20ml

169.00
(0 Reviews)
Silvanols Immunospray Kids je doplněk stravy se šťávou z černého rybízu, černým bezem, vitaminem C a zinkem. Černý bez přispívá k normální funkci dýchacích cest a normální funkci imunitního systému. Vitamin C a zinek přispívají k normální funkci imunitního systému. Vitamin C přispívá ke snížení únavy a vyčerpání. Neobsahuje laktózu, umělá barviva nebo sladidla. Balení obsahuje 20 ml.

Back to Top
Product has been added to your cart