Kvůli epidemii COVID 19 mohou být objednávky zpracovány s mírným zpožděním.

vyhledat

Potřebujete pomoci? tel: 60636594
Potřebujete pomoci? tel: 60636594

Showing all 5 results

Seřazeno podle

Alpa Luna vlasová voda bylinná březová 120ml

28.00
(0 Reviews)
Bylinná vlasová voda obsahuje výtažek z břízy, dalším složkami jsou silice, sapoíny, třísloviny, karoteny a vitamín C, které zlepšují stav vlasů a pokožky hlavy a jsou vhodné při nadměrnému maštění vlasů. Je vhodná na všechny typy vlasů. Vlasovou vodu nanášejte na suchou nebo vlhkou pokožku a jemně masírujte po dobu 3 minut.

Alpa Luna vlasová voda bylinná kopřivová 120ml

28.00
(0 Reviews)
Vedle značného množství kyselin obsahuje výtažek z kopřivy také chlorofyl, vitaminy, a minerální látky, které působí proti padání vlasů a podporují jejich růst. Tyto látky napomáhají regeneraci vlasů a vlasové pokožky. Kopřivová vlasová voda je vhodná pro všechny typy vlasů. Nanáší se na vlhkou nebo suchou pokožku. Masáž se provádí po dobu asi 3 minut. Neoplachujte.

Alpa Luna vlasová voda bylinná lopuchová 120ml

28.00
(0 Reviews)
Extrakt lopuchového kořene je bohatý zejména na sliz, třísloviny a minerální látky. Má příznivý vliv proti vypadávání vlasů a snižuje tvorbu lupů. Vlasová voda se nanáší na vlhkou nebo suchou pokožku. Masáž se provádí po dobu asi 3 minut. Neoplachujte.

Keratinová vlasová voda VIVAPHARM 200ml

129.00
(0 Reviews)
Obnovující vlasová voda na bázi brazilského keratinu vlasy posiluje a zároveň hloubkově regeneruje a obnovuje jejich poškozenou strukturu. Panthenol a vitamíny E a A aktivně podporují výživu kořínků a napomáhají tak růstu vlasů a omezují jejich vypadávání. Pravidelné používání zvyšuje vitalitu, objem a lesk vlasů.Účinky:- usnadňuje rozčesávání- lesklé vlasy bez roztřepených konečků- regeneruje vlasy po celé délce- vyhlazuje vlasové vlákno a omezuje lámavostJak používat: Před použitím důkladně protřepejte. Po umytí nastříkejte do vysušených vlasů a lehce vmasírujte. Neoplachujte.Aktivní látky: brazilský keratin, panthenol, vitamín A, E, B3, Aloe vera, bez parabenů / bez silikonů

Luna vlasová voda olivová 120 ml

36.00
(0 Reviews)
Dalšími účinnými složkami jsou kreatin a D-panthenol. Ty zlepšují regeneraci a výživu vlasů i vlasové pokožky. Vlasová voda se nanáší na vlhkou nebo suchou pokožku. Masáž se provádí po dobu asi 3 minut.

Back to Top
Product has been added to your cart