Kvůli epidemii COVID 19 mohou být objednávky zpracovány s mírným zpožděním.

vyhledat

Potřebujete pomoci? tel: 60636594
Potřebujete pomoci? tel: 60636594

Showing all 5 results

Seřazeno podle

MDH Silver Line rovnač zad-osmičkový

405.00
(0 Reviews)
Rovnač zad-osmičkový (SILVER LINE) má široké terapeutické využití. Pomáhá korigovat vadné držení těla i jako prevence před ním. Rovněž efektivně pomáhá při procesu léčby a rehabilitace v případě úrazu klíčních kostí.

MEDICALFOX SUPERBAND - bandáž kolene vel. L 37-42 cm

165.00
(0 Reviews)
Elastická bandáž Superband pomáhá zmírnit bolest po zranění, pohmoždění (vykloubení, výron) kolena a připravuje lépe pro rekonvalescenci a návrat k běžným aktivitám. Zároveň pomáhá chránit zasažené místo.Ve velikosti L (37-42 cm)- měřeno kolem středu kolena.

MEDICALFOX SUPERBAND - bandáž kolene vel. M 32 -37 cm

165.00
(0 Reviews)
Bandáž Superband je elastická bandáž určená pro oblast kolene. Bandáž Vám pomůže po aplikaci natažením (navlečením) odstranit a zmírnit bolest po zranění, pohmoždění a připraví Vás lépe pro rekonvalescenci a návrat k běžným i volnočasovým aktivitám. Unikátní design a provedení pomůže ochránit zasažené místo a dopomůže k rychlejším výsledkům při léčení.Velikost M 32 -37 cm.

MEDICALFOX SUPERBAND - bandáž kotníku vel. M 22-24 cm

165.00
(0 Reviews)
Bandáž Superband je elastická bandáž určená pro oblast kotníku. Bandáž Vám pomůže po aplikaci natažením (navlečením) odstranit a zmírnit bolest po zranění, pohmoždění (vykloubení, výronu atd.) a připraví Vás lépe pro rekonvalescenci a návrat k běžným i volnočasovým aktivitám. Unikátní design a provedení pomůže ochránit zasažené místo a dopomůže k rychlejším výsledkům při léčení.Velikost M 22-24 cm.

Mueller Adjust-to-fit Knee Support kolenní bandáž

509.00
(0 Reviews)
Bandáž na koleno Mueller Adjust to fit je navržena tak, aby pomohla zmírnit bolesti v oblasti kolene, které jsou výsledkem svalového napětí, únavy či poranění. Bandáž je vhodná také při artritidě kolenního kloubu. Umožňuje omezený rozsah pohybu, ale zároveň poskytuje pevnou a pohodlnou podporu. Je ideální do práce, pro každodenního činnost nebo při sportu. Vyniká zejména: - Lehkým, prodyšným materiálem pro maximální pohodlí. - Jednoduchým nasazováním a sundaváním. - Je antimikrobiální a tedy odolná i proti zápachu. - Nastavitelné popruhy se dokonale přizpůsobí. - Je hypoalergenní - není vyrobena z latexu ani z neoprenu. - Vhodné pro levé i pravé koleno. - Je univerzální pro obvod kolene (měřte 7,5 cm nad kolenem) od 31 cm až po 51 cm.

Back to Top
Product has been added to your cart