Kvůli epidemii COVID 19 mohou být objednávky zpracovány s mírným zpožděním.

vyhledat

Potřebujete pomoci? tel: 60636594
Potřebujete pomoci? tel: 60636594

In Stock

AMBROSAN 60MG neobalené tablety 20

Ambroxol-hydrochlorid, léčivá látka přípravku Ambrosan 60 mg tablety, zvyšuje v dýchacích cestách sekreci hlenu, tvorbu plicního surfaktantu (látky, pokrývající vnitřní stěny plicních sklípků) a stimuluje činnost řasinek, zajišťujících posun hlenu. Tyto účinky mají za následek vydatnější zkapalnění, lepší transport a vylučování hlenu (mukociliární clearance), čímž dochází k usnadnění vykašlávání a zmírnění kašle. Přípravek se užívá k léčbě akutních a chronických onemocnění dýchacích cest, provázených zvýšenou tvorbou vazkého průduškového hlenu, jeho ztíženým transportem a vykašláváním. Příkladem takových onemocnění jsou záněty horních a dolních dýchacích cest (zánět průdušek, průdušnice, hrtanu, záněty vedlejších nosních dutin, rýma). Bez porady s lékařem se přípravek užívá u akutních zánětů dýchacích cest. U chronických zánětů dýchacích cest se přípravek užívá pouze po poradě s lékařem. Přípravek mohou užívat děti od 5 let, dospívající a dospělí.

109.00

Compare
SKU:AF252675331

Bestsellers

KALOBA 20 MG/7,5 ML SIRUP sirup 100ML

195.00
(0 Reviews)
Máte suchý, dráždivý kašel a při kašli trpíte bolestí? Kaloba sirup vám pomůže. V Benu ho máme skladem ✅ za skvělou cenu ✅a s osobním odběrem zdarma.✅

CORYZALIA obalené tablety 40

149.00
(0 Reviews)
Trápí vás rýma? Zbavte se jí rychle s homeopatickým přípravkem CORYZALIA. Ve více než 150+ Benu lékárnách skladem, osobní odběr zdarma.

PARALEN GRIP CHŘIPKA A BOLEST 500MG/25MG/5MG potahované tablety 24 I

149.00
(0 Reviews)
Přípravek PARALEN GRIP chřipka a bolest účinně zmírňuje mnoho příznaků chřipky a nachlazení. Mezi tyto příznaky patří horečka, bolest hlavy, zimnice, zahleněný nebo ucpaný nos, bolesti krku a bolesti vedlejších nosních dutin, bolesti svalů a kloubů. Tento léčivý přípravek obsahuje kombinaci tří účinných látek. Paracetamol snižuje horečku a uleví od bolesti, fenylefrin pomáhá uvolnit zahleněný nebo ucpaný nos a kofein zrychluje působení paracetamolu při snižování bolesti a pomáhá bojovat proti únavě a ospalosti. Přípravek je určen pro dospělé a dospívající od 12 let. Balení obsahuje 24 tablet.

NASIC 1MG/ML+50MG/ML nosní podání SPR SOL 1X10ML II

129.00
(0 Reviews)
Nasic je nosní sprej, který obsahuje léčivé látky xylometazolin a dexpanthenol. Xylometazolin má vasokonstrikční účinky (vyvolává stažení cév) a tím snižuje otok nosní sliznice. Dexpanthenol je derivátem kyseliny panthotenové, vitamínu, který podporuje hojení ran a chrání sliznice. Nasic se užívá ke snížení otoku nosní sliznice při rýmě a k podpoře hojení narušené sliznice a kůže, k úlevě při vazomotorické rýmě (projevuje se záchvaty řídkého vodnatého výtoku z nosu a ucpaným nosem) a k léčbě zhoršeného nosního dýchání po operacích nosu. Během několika minut se působením léčivé látky xylometazolin - hydrochloridu sníží otok nosních dýchacích cest. Přípravek je určen pro dospělé a děti od 6 let věku. Balení obsahuje 10 ml.

COLDREX HORKÝ NÁPOJ CITRON 750MG/10MG/60MG perorální PLV SOL SCC 10

149.00
(0 Reviews)
Coldrex horký nápoj citron je vhodný k úlevě od nepříjemných příznaků chřipky a nachlazení. Coldrex odstraňuje bolesti v krku, uvolňuje nos i vedlejší nosní dutiny, odstraňuje bolesti hlavy, svalů i kloubů, snižuje horečku a doplňuje vitamin C.

SEPTANAZAL PRO DOSPĚLÉ 1MG/ML+50MG/ML nosní podání SPR SOL 1X10ML

99.00
(0 Reviews)
Septanazal pro dospělé je nosní sprej, který rychle stahuje cévy v nosní sliznici a snižuje otok nosní sliznice a sekreci sliznic. Tímto způsobem snižuje pocit ucpaného nosu, podporuje hojení a chrání nosní sliznici. Septanazal pro dospělé se používá ke snížení otoku nosní sliznice při zánětu nosní sliznice, k úlevě při nealergickém zánětu nosní sliznice a k léčbě zhoršeného nosního dýchání po operacích nosu.

SINUPRET obalené tablety 50

195.00
(0 Reviews)
Nemůžete se zbavit rýmy? Vyzkoušejte SINUPRET při akutních a chronických zánětech nosních dutin a dýchacích cest. Skladem, osobní odběr zdarma ve +150 lékárnách.

 

 

Back to Top
Product has been added to your cart