Kvůli epidemii COVID 19 mohou být objednávky zpracovány s mírným zpožděním.

vyhledat

Potřebujete pomoci? tel: 60636594
Potřebujete pomoci? tel: 60636594

In Stock

BROMHEXIN EGIS 2MG/ML perorální SOL 60ML

Bromhexin-EGIS je lék usnadňující vykašlávání, doporučovaný k léčbě akutních a chronických chorob dýchacích cest souvisejících s tvorbou hustého hlenu. Přípravek usnadňuje odstraňování sekretu v průduškách a průdušnici. Rozpouštění slizového sekretu je rovněž usnadněno při zánětech nosu a hltanového pouzdra. Přípravek není vhodný k úlevě od suchého kašle. Obsah balení je 60 ml

115.00

Compare
SKU:AF252673399

Bestsellers

AMBROSPRAY 5% 50MG/G sprej 13ML

165.00
(0 Reviews)
Ambrospray je přípravek, který vede k tvorbě řidšího hlenu a usnadňuje vykašlávání. Je používán k léčbě akutních a chronických onemocnění dolních a horních cest dýchacích, vyvolaných poruchami tvorby hlenu, jeho ztíženým transportem a vylučováním, jako např. záněty průdušek, průduškové astma, záněty vedlejších nosních dutin, záněty hrtanu a další.

BROMHEXIN EGIS 2MG/ML perorální SOL 60ML

115.00
(0 Reviews)
Bromhexin-EGIS je lék usnadňující vykašlávání, doporučovaný k léčbě akutních a chronických chorob dýchacích cest souvisejících s tvorbou hustého hlenu. Přípravek usnadňuje odstraňování sekretu v průduškách a průdušnici. Rozpouštění slizového sekretu je rovněž usnadněno při zánětech nosu a hltanového pouzdra. Přípravek není vhodný k úlevě od suchého kašle. Obsah balení je 60 ml

ACC 100 NEO 100MG šumivá tableta 20

79.00
(0 Reviews)
Přípravek se užívá k léčbě akutních i chronických onemocnění dýchacích cest, která jsou provázena intenzivní tvorbou hustého vazkého hlenu a vlhkým kašlem.Bez porady s lékařem může být přípravek užíván dospělými nebo podáván dětem od 6 let při onemocněních dýchacích cest jako jsou akutní zánět průdušek, hrtanu, průdušnice a chřipka a dráždivý kašel při nachlazení.

BROMHEXIN KM 12MG/ML perorální GTT SOL 30ML

115.00
(0 Reviews)
Oblíbené kapky pro léčbu dýchacích cest, které přispívají ke zkapalňování a rozpouštění hlenu. Dopřejte sobě nebo svým dětem úlevu při obtížích. Bromhexin skladem za parádní cenu. Osobní odběr zdarma na 150+ lékárnách.

MUCOPLANT PROTI KAŠLI S JITROCELEM A MEDEM sirup 100ML

79.00
(0 Reviews)
Mucoplant proti kašli s jitrocelem a medem sirup je tradiční rostlinný léčivý přípravek užívaný jako pomocný lék k podpůrné léčbě při nemocech z nachlazení a onemocněních horních cest dýchacích provázených kašlem a zahleněním dýchacích cest. Usnadňuje odkašlávání, rozpouští a uvolňuje hleny. Přípravek mohou užívat děti od 3 let, dospívající a dospělí. Použití tohoto tradičního rostlinného léčivého přípravku je založeno výlučně na zkušenosti z dlouhodobého použití. Velikost balení je 100 ml.

AMBROXOL AL 7,5MG/ML perorální GTT SOL 100ML

89.00
(0 Reviews)
Přípravek Ambroxol AL kapky se užívá při akutních a chronických zánětlivých a infekčních onemocněních horních i dolních cest dýchacích. Jedná se například o akutní a opakované záněty průdušek, hrtanu a průdušnice, rýmu a záněty nosohltanu, dále o chronická onemocnění jako jsou chronická bronchitida a chronická obstrukční plicní nemoc. Akutní a chronická onemocnění dýchacích cest jsou provázena zvýšenou tvorbou vazkého průduškového hlenu a jeho ztíženým vykašláváním.

ACC LONG 600MG šumivé tablety 20

189.00
(0 Reviews)
ACC LONG se užívá k léčbě akutních a chronických onemocnění dýchacích cest, která jsou provázena intenzivní tvorbou hustého vazkého hlenu a vlhkým kašlem, jako jsou chřipka, záněty průdušnice, záněty průdušek, rozšíření průdušek, průduškové astma, zánět průdušinek, mukoviscidóza (cystická fibróza, vrozená porucha zkapalňování hlenů) nebo zánět hrtanu. Přípravek se užívá při léčbě zánětu vedlejších nosních dutin a zánětu středního ucha a u předoperačních a pooperačních stavů spojených s větší tvorbou vazkého hlenu v dýchacích cestách. Balení obsahuje 20 šumivých tablet.

 

 

Back to Top
Product has been added to your cart