Kvůli epidemii COVID 19 mohou být objednávky zpracovány s mírným zpožděním.

vyhledat

Potřebujete pomoci? tel: 60636594
Potřebujete pomoci? tel: 60636594

In Stock

NUROFEN RAPID 400MG měkké tobolky 10

Léčivou látkou přípravku Nurofen Rapid je ibuprofen, který patří do skupiny nesteroidních protizánětlivých léků (léky proti bolesti nebo nesteroidní antirevmatika, NSAID). Ibuprofen tiší bolest, má protizánětlivé účinky, snižuje horečku. Ibuprofen zabraňuje tvorbě látek (prostaglandinů), které se v organismu podílí na vzniku bolesti, zánětu a horečky. Přípravek Nurofen Rapid se užívá při mírných až středně silných bolestech, jako jsou bolesti hlavy (včetně migrény), bolesti zad, bolesti při menstruaci, bolesti zubů, bolesti svalů a kloubů provázející chřipková onemocnění a bolesti při poranění měkkých tkání jako je pohmoždění a podvrtnutí. Dále je vhodný ke zmírnění příznaků chřipky a nachlazení, jako je bolest v krku, bolest hlavy či horečka. V případě degenerativních onemocnění kloubů (artróza) nebo měkkých tkání pohybového ústrojí provázených bolestivostí, zarudnutím, otokem a kloubní ztuhlostí a u neuralgie (bolest pociťovaná v průběhu nervu) se přípravek používá pouze na doporučení lékaře. Přípravek je určen dospělým a dospívajícím od 12 let. Balení obsahuje 10 tobolek.

79.00

Compare
SKU:AF252675007

Bestsellers

NUROFEN RAPID 400MG měkké tobolky 10

79.00
(0 Reviews)
Léčivou látkou přípravku Nurofen Rapid je ibuprofen, který patří do skupiny nesteroidních protizánětlivých léků (léky proti bolesti nebo nesteroidní antirevmatika, NSAID). Ibuprofen tiší bolest, má protizánětlivé účinky, snižuje horečku. Ibuprofen zabraňuje tvorbě látek (prostaglandinů), které se v organismu podílí na vzniku bolesti, zánětu a horečky. Přípravek Nurofen Rapid se užívá při mírných až středně silných bolestech, jako jsou bolesti hlavy (včetně migrény), bolesti zad, bolesti při menstruaci, bolesti zubů, bolesti svalů a kloubů provázející chřipková onemocnění a bolesti při poranění měkkých tkání jako je pohmoždění a podvrtnutí. Dále je vhodný ke zmírnění příznaků chřipky a nachlazení, jako je bolest v krku, bolest hlavy či horečka. V případě degenerativních onemocnění kloubů (artróza) nebo měkkých tkání pohybového ústrojí provázených bolestivostí, zarudnutím, otokem a kloubní ztuhlostí a u neuralgie (bolest pociťovaná v průběhu nervu) se přípravek používá pouze na doporučení lékaře. Přípravek je určen dospělým a dospívajícím od 12 let. Balení obsahuje 10 tobolek.

CETALGEN 500MG/200MG potahované tablety 20 II

155.00
(0 Reviews)
CETALGEN se používá ke krátkodobé léčbě středně silné bolesti, jako je bolest hlavy (nikoli migréna), bolest zad, menstruační bolest, bolest zubů, svalová bolest, bolest spojená s nachlazením a chřipkou, bolest v krku a k léčbě horečky. Pouze na doporučení lékaře se přípravek CETALGEN používá k léčbě revmatické bolesti. Tento přípravek je zvláště vhodný k potlačení bolesti, která vyžaduje léčbu se silnějším protibolestivým účinkem než poskytuje samotný ibuprofen nebo paracetamol. Přípravek obsahuje dvě léčivé látky: ibuprofen a paracetamol. Ibuprofen patří do skupiny léčiv známých jako nesteroidní protizánětlivé léky (NSAID), které snižují bolest, otoky a vysokou tělesnou teplotu. Paracetamol je analgetikum (přípravek k léčbě bolesti), které zmírňuje bolest a horečku jiným způsobem než ibuprofen. Určeno pouze pro dospělé. Balení obsahuje 20 tablet.

PARALEN 500MG neobalené tablety 12

35.00
(0 Reviews)
Tablety Paralen 500 mg působí proti bolesti a snižují zvýšenou tělesnou teplotu, nezhoršují žaludeční potíže a nevyvolávají zvracení, mohou je užít i nemocní se žaludečními a dvanáctníkovými vředy a nemocní, kteří nesnášejí kyselinu acetylsalicylovou. Tablety Paralen 500 mg jsou určeny ke snížení horečky při chřipce, nachlazení a jiných infekčních onemocněních, jsou také vhodné při bolestech různého původu, např. při bolestech hlavy, zubů, bolestivé menstruaci, bolesti pohybového ústrojí provázející chřipku a nachlazení a bolesti zad. Přípravek Paralen 500 mg je určen pro dospělé, dospívající a děti od 6 let věku. Balení obsahuje 12 tablet.

NALGESIN S 275MG potahované tablety 30X1 II

175.00
(0 Reviews)
Zmírňuje bolest, snižuje horečku a má protizánětlivý účinek.

Panadol Junior 250mg čípky 10ks

75.00
(0 Reviews)
Přípravek je určen ke snížení horečky provázející chřipku a nachlazení, stejně jako infekční onemocnění dětského věku (např. plané neštovice, černý kašel, spalničky a příušnice) a očkování. Je též vhodný k tlumení bolesti provázející prořezávání zubů, bolesti zubů, bolesti v krku při chřipce a nachlazení a bolesti hlavy. Přípravek je určen pro děti s tělesnou hmotností nad 15 kg.

ACYLPYRIN 500MG šumivá tableta 15

85.00
(0 Reviews)
Přípravek ACYLPYRIN lze bez porady s lékařem užívat ke snížení horečky a k úlevě od bolesti při chřipce a nachlazení, k potlačení mírné až středně silné bolesti (např. hlavy, zubů, bolesti v zádech a bolesti při menstruaci). U kloubních a svalových bolestí (vyjma těch, které doprovází chřipková onemocnění nebo bolesti zad) a při bolesti nervového původu je nutná porada s lékařem.

NALGESIN S 275MG potahované tablety 40X1 II

199.00
(0 Reviews)
Přípravek Nalgesin S se používá k léčbě mírné až středně silné bolesti, jako je bolest hlavy, zubů, zad, svalů a kloubů. Dále bolest po chirurgických výkonech, po úrazech, bolest při menstruaci. Pouze na doporučení lékaře se přípravek užívá k léčbě bolesti u zánětlivých a degenerativních onemocnění kloubů a u některých gynekologických bolestivých stavů.

 

 

Back to Top
Product has been added to your cart